اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد:

مرکز نوآوری بخش تعاون در استان یزد راه اندازی می شود

مرکز نوآوری بخش تعاون در استان یزد راه اندازی می شود
امروزه مشاغل نوبنیاد در بستر فضای مجازی رشد قابل توجهی یافته است و تولید فن‌آوری و محصولات شرکت های تعاونی منطبق بر سلیقه بازار وتجاری سازی آنها می تواند در دستور کار این تفاهم نامه قرار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: تفاهم نامه همکاری مشترک فی مابین اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد و تعاونی شتابنده نوآوری پیشگامان کویر در ایجاد و بهره برداری از مرکز نوآوری بخش تعاون امضاء شد.

عماد تشکری در رابطه با این خبر افزود: این تفاهم نامه با هدف ایجاد زمینه مناسب برای بروز خلاقیت و فراهم نمودن بستر رشد و پرورش ایده‌های نو و ایجاد بستر مناسب برای کارآفرینی، اشتغال و تجاری‌سازی محصولات تعاونی های نوبنیاد، پژوهشگران، محققان و دانشجویان  در بخش تعاون منعقد گردیده است.

وی کمک به شکل‌گیری و حیات شرکت‌های تعاونی دانش‌بنیان و خلاق را از دیگر اهداف این تفاهم نامه برشمرد و افزود: با شیوع ویروس کرونا بسیاری از مشاغل دچار آسیب شدند. امروزه مشاغل نوبنیاد در بستر فضای مجازی رشد قابل توجهی یافته است و تولید فن‌آوری و محصولات شرکت های تعاونی منطبق بر سلیقه بازار وتجاری سازی آنها می تواند در دستور کار این تفاهم نامه قرار گیرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایجاد ارتباط بین دانشگاه، صنعت، تعاون و تأمین سرمایه‌های مادی و معنوی مورد نیاز طرحهای نوین را از اهدافی برشمرد که این اداره کل در تفاهم نامه دنبال می کند.

تشکری ادامه داد: تسهیل ارتباط و تعامل واحدهای تعاونی فعال با صاحبان ایده های خلاقانه واستارتاپ ها می تواند در رشد مشاغل نوین در حوزه تعاون مثمر ثمر باشد.

وی راه اندازی و استقرار اندیشکده تعاون، ایجاد کلینیک های مشاوره کسب و کار تعاونی را نیاز امروز برای جویندگان کار دانست.

۲۳ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۹
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید