اخبار

ثبت نام 2500 نفر متقاضی مسکن در حوزه کارگری شهرستان بافق

ثبت نام 2500 نفر متقاضی مسکن در حوزه کارگری شهرستان بافق
فرایند ثبت نام از متقاضیان مسکن در شهرستان بافق از نیمه دوم سال جاری آغاز و تا امروز ثبت نام2500 نفر از کارگانی که از طرف کارفرمایان به این اداره معرفی شده اند و یا کسانی که مستقیما به اداره مراجعه کرده اند توسط این اداره انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: علی اصغر نوری شادکام رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق با اعلام این خبر گفت: برابر هماهنگی انجام شده با  اداره راه و شهرسازی شهرستان مبنی بر امکان ثبت نام متقاضیان مسکن در حوزه کارگری، فرایند ثبت نام از متقاضیان مسکن در شهرستان  بافق از نیمه دوم سال جاری آغاز و تا امروز ثبت نام2500 نفر از افرادی که از طرف کارفرمایان به این اداره معرفی شده اند و یا کسانی که مستقیما به اداره مراجعه کرده اند توسط این اداره انجام شده است.

رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق تصریح کرد: در فرآیند ثبت نام اطلاعات کارگران متقاضی و افراد تحت تکفل آنها اخذ و برای انجام مقدمات پالایش متقاضیان به اتاق تعاون استان ارسال گردید. اتاق تعاون که به عنوان کارگزار در حوزه مسکن کارگری تعیین شده، پس از بررسی اولیه اطلاعات متقاضیان را جمع آوری و به وزارت راه و شهرسازی ارسال نموده است .

نوری شادکام اقزود: پس از تعیین متقاضیان واجد شرایط توسط وزارت راه و شهرسازی و اعلام اسامی آنها به اتاق تعاون، بحث تامین زمین در شهرستان، انعقاد قرارداد با انبوه سازان و تامین مصالح مورد نیاز بدون واسطه و با قیمت مناسب  توسط اتاق تعاون استان  پیگیری خواهد شد.

رئیس اداره تعاون ، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق خاطرنشان کرد: با اعلام اینکه شرایط واگذاری مسکن کارگری همان شرایط مسکن طرح اقدام ملی می باشد افزود بعد از نهائی شدن فرایند پالایش به متقاضیان واقعی و واجد شرایط از طریق پیامک اطلاع رسانی خواهند شد .

۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۸:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید