اخبار

محمدجواد حیدری مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

بررسی هزار و 769 پرونده در کمیته بدوی و تجدید نظر مشاغل سخت و زیان آور استان/ کارگران و کارفرمایان از طریق مرکز تماس 2500 مشاوره رایگان دریافت کنند

بررسی هزار و 769 پرونده در کمیته بدوی و تجدید نظر مشاغل سخت و زیان آور استان/ کارگران و کارفرمایان از طریق مرکز تماس 2500 مشاوره رایگان دریافت کنند
با راه اندازی مرکز تماس 2500 در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم استانی هایی که در زمینه روابط کار (مشکلات کارگری و کارفرمایی)، بیمه بیکاری، طبقه بندی مشاغل، بازرسی کار و مشاغل سخت و زیان اور سوالی دارند از این طریق می توانند به پاسخ های خود دست پیدا کنند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: محمدجواد حیدری مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان در رابطه با این خبر افزود: با وجود شرایط کرونایی تاکنون 34 جلسه کمیته بدوی و تجدید نظر بررسی و احراز مشاغل سخت و زیان آور در استان تشکیل شده است.

وی ادامه داد: تعداد 1769 درخواست در کمیته بدوی و تجدیدنظر استان مطرح و مورد بررسی قرار گرفته است.

حیدری با اشاره به عملکرد کمیته بررسی مشاغل سخت و زیان‌آور در استان تصریح کرد: با توجه به شیوع ویروس کرونا با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی کمیته های بدوی و تجدید نظر حتی در ایامی که بسیاری از فعالیت ها تعطیل شدند، با تشکیل جلسات سعی کرده ایم زمان رسیدگی و اعلام نظر درخواست ها را کاهش دهیم.

مدیر روابط کار اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان به مراجعین اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی خواست جهت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا با شماره 2500 (021) تماس بگیرند.

وی گفت: با راه اندازی مرکز تماس 2500 در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی هم استانی هایی که در زمینه روابط کار (مشکلات کارگری و کارفرمایی)، بیمه بیکاری، طبقه بندی مشاغل، بازرسی کار و مشاغل سخت و زیان اور سوالی دارند از این طریق می توانند به پاسخ های خود دست پیدا کنند.

۱۹ آذر ۱۳۹۹ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید