اخبار

با حضور خبرنگاران و فعالان حوزه‌ی کودک و​ به صورت مجازی؛

سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان برگزار می شود

سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان برگزار می شود
سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان با موضوع "آموزش مجازی و فقرا" توسط معاونت رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با همکاری مرکز توانمندسازی حاکمیت و جامعه جهاد دانشگاهی روز دوشنبه 10 آذر ماه 1399 (ساعت 10 تا 12) با حضور خبرنگاران و فعالان حوزه‌ی کودک​ و به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی در سومین نشست از کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان تجارب جهانی آموزش مجازی و فقرا توسط یونیسف ایران ارائه خواهد شد و نیز سه کار رسانه‌ای برگزیده‌ی خبرنگاران در حوزه‌ی آموزش مجازی و فقرا به انتخاب خبرگزاری ایلنا (خبرگزاری کار ایران) معرفی و از مولفان این سه اثر تقدیر خواهد شد.
لازم به ذکر است که نشست اول کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان 21 مهرماه امسال با حضور  احمد میدری (معاون رفاه اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی) و  محمود عباسی (معاون وزیر دادگستری و رییس مرجع ملی کنوانسیون حقوق کودک) و شماری از خبرنگاران اجتماعی و فعالان مسائل کودکان برگزار شد و از سه خبرنگار نویسنده‌ی آثار برگزیده به انتخاب انجمن دیاران تقدیر شد.
همچنین دومین نشست کارگاه تعاملی سیاستگذاری کودکان  نیز درباره "بازنمایی رسانه‌ای مسائل کودکان" در 12 آبان ماه 1399با حضور دکتر احمد میدری (معاون رفاه اجتماعی وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی) و دکترمهدی منتظرقائم (عضو هیئت علمی گروه ارتباطات دانشگاه تهران) و شماری از خبرنگاران اجتماعی و فعالان مسائل کودکان برگزار گردید و از سه فعال رسانه‌ای حوزه کودکان به انتخاب برنامه‌ی پرسشگر (برنامه‌ی تخصصی مسائل آموزشی کودکان و نوجوانان) تقدیر شد.
برگزاری ماهیانه نشست‌‌های تعاملی مذکور با هدف هم‌افزایی بخش سیاستگذاری و مدنی برای بهبود وضعیت کودکان در دستور کار معاونت رفاه اجتماعی است. نمایندگان رسانه های جمعی فعال در حوزه کودک که موفق به شرکت در نشست‌های پیشین نشده اند،  برای شرکت در نشست و دریافت لینک جلسه مجازی می توانند با ارسال نام، شماره همراه و رسانه محل فعالیت با آدرس child@iran-bssc.ir مکاتبه کنند.
به خبرنگاران شرکت‌کننده در نشست‌های این کارگاه تعاملی گواهی معتبر شرکت در کارگاه ارائه خواهد شد.
 
۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید