اخبار

قدردانی بازنشستگان فولاد کرمان از وزیر کار برای اجرای همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان

قدردانی بازنشستگان فولاد کرمان از وزیر کار برای اجرای همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان
اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان با ارسال نامه ای خطاب به وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی از او برای تحقق همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد، تشکر و قدردانی کردند.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اعضای هیات مدیره کانون بازنشستگان صنعت فولاد کرمان در نامه‌ای خطاب به محمد شریعتداری وزیر تعاون کار و رفاه اجتماعی از همسان‌سازی حقوق و پرداخت مطالبات بازنشستگان فولاد قدردانی کردند.

در این نامه خطاب به وزیر کار آمده است:

من لم یشکر المنعم من المخلوقین لم یشکر اللّه عزّوجلّ

به مصداق حدیث بالا وبه نمایندگی از پانزده هزار بازنشسته شرکت ذغال سنگ کرمان لازم می‌دانیم مراتب تشکر و قدردانی خود را به پاس پیگیری مداوم و دستور اجرائی شدن امر همسان‌سازی بازنشستگان صندوق فولاد مبذول داشته‌اید، ابراز داریم.

بی‌شک اقدام خداپسندانه آن مقام معزز در جهت متناسب‌سازی و همسان‌سازی حقوق بازنشستگان صندوق فولاد در شرایط فعلی از ذهن‌ها بیرون نمی‌رود و قدردان آن خواهیم بود.

جناب آقای وزیر دستور شجاعانه و مدبرانه آنجناب برای تحقق این دو مهم (متناسب‌سازی و همسان‌سازی) همچنین پرداخت معوقات پس از سال‌ها تعلیق موجب رضایت‌مندی حداکثری بازنشستگان فولاد گردیده و بر کسی نیز پوشیده نیست.

از خداوند متعال سربلندی نظام جمهموری اسلامی و موفقیت روزافزون آن وزیر پر تلاش و انقلابی را خواستاریم.

ضمنا جادارد از تلاش بی‌وقفه و شبانه‌روزی دکتر مسرور (مدیرعامل صندوق بازنشستگان فولاد) در جهت تحقق امر همسان‌سازی تشکر و قدردانی کنیم.

 
۱۰ آذر ۱۳۹۹ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید