اخبار

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد

اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" برگزار شد
اولین وبینار آموزشی "بررسی کارشناسی شاخص های عمومی ارزیابی عملکرد" با مشارکت بیش از 80 نفر از نمایندگان سازمان های تابعه و ادارات کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی سراسر کشور با همکاری موسسه عالی پژوهش تامین اجتماعی و با حضور کارشناسان ارشد سازمان اداری و استخدامی کشور برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی سید جواد رضوی، رییس مرکز فناوری اطلاعات ، ارتباطات و تحول اداری در این وبینار بر نقش تببین اهداف برنامه اصلاح نظام اداری و همسو سازی ظرفیت های موجود در بخش های مختلف دستگاه در راستای هم افزایی سازمانی تاکید کرد.

وی تعامل سازنده بین سطوح ستادی و اجرایی با سازمان اداری و استخدامی در ابعاد کشوری و استانی را راهبرد موفقیت در ارزیابی عملکرد دانست و استفاده از همه ظرفیت های موجود را برای ارتقاء جایگاه دستگاه ضروری خواند.

در این وبینار آموزشی "محور توسعه دولت الکترونیک و هوشمندسازی اداری" مورد بحث و بررسی قرار گرفت و با واکاوی شاخص های مرتبط با شاخص های دولت الکترونیک و اصلاح فرایندها توسط نمایندگان سازمان اداری و استخدامی کشور ، تلاش شد تا فهم مشترکی از موضوعات مطروحه حاصل شود.

رویکرد وبینار پرهیز از هرگونه حضور فیزیکی همکاران و استفاده از زیرساخت های موجود و تعامل مناسب برون سازمانی در راستای اهداف دستگاه بود که براساس نظر خواهی از همکاران از اثربخشی مناسبی برخوردار بوده است.

 
۴ آذر ۱۳۹۹ ۰۹:۴۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید