اخبار

آغاز فرآیند ثبت نام سی و دومین جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید

امتنان از جامعه کار و تولید, سید امیر میروکیلی, مدیریت اجتماعی استان یزد, اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی
سرپرست مدیریت اجتماعی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی از آغاز ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحد های نمونه استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد؛ سیدامیر میروکیلی با اعلام این خبر اظهار کرد: ضمن تشکر از جامعه کار و تولید استان که در شرایط شیوع گسترده کرونا و علیرغم وجود خطر ابتلا و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی مانند کادر درمان، در خط مقدم نبرد با تحریم ها ایستاده و با تامین کالاها و اقلام معیشتی مردم نقش مهمی در کاهش نگرانی ها از کمبود کالا ها دارند، این اداره کل در نظر دارد همانند سال های گذشته امسال نیز جشنواره امتنان از نخبگان جامعه کار و تولید استان یزد را برگزار نماید.

وی با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) به عنوان سال "جهش تولید" گفت: در جهت مددرسانی به تحقق شعار سال و نیز با توجه به شرایط فعلی جامعه و محدودیت های اعمال شده بدلیل شیوع بیماری کرونا، تمام تلاش و مساعی خود را برای برگزاری با کیفیت جشنواره بصورت منظم و بهینه با ترغیب جامعه هدف در راستای مشارکت در آن به کار خواهیم بست.

سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل خاطر نشان کرد: زمان ثبت نام کارگران، گروه های کار و واحدهای نمونه در پورتال جشنواره امتنان به نشانی emtenan.mcls.gov.ir  از چهارشنبه 14 آبان ماه آغاز و تا جمعه 14 آذرماه ادامه خواهد داشت.

میروکیلی اظهار امیدواری کرد: با کمک دیگر دستگاه های اجرایی و جامعه کار و تولید استان اطلاع رسانی لازم در این خصوص انجام شود تا بتوانیم نخبگان جامعه کارگری را برای ثبت نام ترغیب نماییم.

۱۲ آبان ۱۳۹۹ ۱۰:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید