اخبار

مدیرعامل بانک توسعه تعاون خبر داد:

هدف‌گذاری پرداخت 200 میلیارد تومان تسهیلات بانک توسعه تعاون در استان چهارمحال و بختیاری

هدف‌گذاری پرداخت 200 میلیارد تومان تسهیلات بانک توسعه تعاون در استان چهارمحال و بختیاری
مدیرعامل بانک توسعه تعاون در سفر به استان چهارمحال و بختیاری ضمن بازدید از طرح‌های اشتغال‌زایی این استان از هدف‌گذاری پرداخت 200 میلیارد تومان تسهیلات بانک توسعه تعاون در این استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی چهارمحال و بختیاری حجت‌اله مهدیان در جلسه اشتغال شهرستان بروجن با اعلام این خبر تصریح کرد: بانک توسعه تعاون به عنوان جوان‌ترین بانک دولتی کشور از سال 88 فعالیت خود را جهت کمک به تامین مالی بخش بسیار مهم اقتصاد کشور یعنی تعاونی‌ها و تسهیل اشتغال‌زایی آغاز کرده است و طی این سال‌ها توانسته با دایر کردن 450 شعبه در سراسر کشور، موفقیت‌های خوبی در تحقق اهدافش به دست آورد.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون با اشاره به تسهیلات پرداختی این بانک در استان چهارمحال و بختیاری گفت: در سال 98 حدود 130 میلیارد تومان و در هفت‌ماهه امسال مبلغ 110 میلیارد تومان تسهیلات توسط شعب بانک در این استان پرداخت شده است.

وی اظهار امیدواری کرد که در صورت اولویت‌بندی دقیق طرح‌های متقاضیان تسهیلات، مقدار وام‌های پرداختی تا پایان سال به 200 میلیارد تومان برسد.

مهدیان ادامه داد: طبق اساسنامه بانک توسعه تعاون باید حداقل 70 درصد تسهیلات را به بخش تعاون اختصاص دهد و بر همین اساس هم در سال گذشته از حدود 15 هزار میلیارد تومان تسهیلات پرداختی و در سال جاری از 21 هزار میلیارد تومان تسهیلات هدف‌گذاری شده، هفتاد درصد را به بخش تعاون اختصاص داده است و ما بقی نیز پرداخت خواهد شد.

شایان ذکر است مهدیان به همراه رییس سازمان برنامه و بودجه، مدیرکل جهاد کشاورزی و مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان چهارمحال و بختیاری طی این سفر از مجتمع گیاهان دارویی طلای معطر، زاگرس آذرش میعاد، مجتمع خدمات رفاهی و تالار پذیرایی طیب فرادنبه، مجتمع گلخانه‌ای بلداجی و شرکت منیزیم سفید دشت در شهرستان لردگان بازدید کردند و در جریان مسائل و مشکلات این شرکت‌ها قرار گرفتند.

 
۸ آبان ۱۳۹۹ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید