اخبار

رئیس کمیته ارتقای بهره وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بهروه وری انتخاب نیست، ضرورت است

رئیس کمیته ارتقای بهره وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی: بهروه وری انتخاب نیست، ضرورت است
هدف از تشکیل کمیته ارتقاء بهره‌وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، بهبود شاخص های بهره وری در حوزه های مختلف با رویکرد افزایش رضایتمندی ذی نفعان و مخاطبان است.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی ،  رئیس کمیته ارتقاء بهره‌وری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی با بیان این مطلب در نشست کمیته راهبردی ارتقای بهره‌وری که با حضور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، رئیس سازمان ملی  بهره وری ایران  و تعدادی از معاونین و روسای سازمان های زیر مجموعه  این وزارتخانه به صورت ویدئوکنفرانس شد افزود: بهروه وری، انتخاب نیست، بلکه ضرورت است.

محمد کبیری " توضیح داد: در مجموع ۶۷ مسئله در سطح ستاد ، ۱۸ مسئله اولویت دار و چند مسئله کلیدی شناسایی شده و به صورت مستمر شاخص های بهره وری  از سوی کارشناسان ستادی و سازمان‌ها ارزیابی می شوند.

وی گفت: سامانه‌ای به همین منظور در ستاد و سازمان های تابعه راه اندازی شده است  که شاهد بهبود شاخص های بهره وری ستاد در سال ۹۸ نسبت به سال ۹۷ بودیم .

وی از بهبود ۱۰ امتیازی شاخص های بهروه وری در وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد و افزود: این افزایش امتیاز ،نشان‌دهنده توجه ویژه آقای وزیر ،معاونین و روسای سازمان‌های تابعه نسبت به موضوع بهره‌وری و برنامه‌های اولویت‌دار  است.

 رئیس کمیته ارتقای بهره‌وری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی با  اشاره به اینکه در راستای بهبود و ارتقای بهره وری در بخش تعاون اقدامات موثری انجام گرفته است، تصریح کرد:توسعه شفافیت، ایجاد دولت الکترونیک و افزایش نظارت‌های مردم بر مردم از جمله این اقدامات است .

وی با تاکید بر اینکه در بخش تعاون باید شاخص‌های کمی ایجاد شود افزود :  ایجاد و بررسی این شاخص ها علاوه بر جلب رضایت مخاطبان و ذینفعان، می تواند به افزایش بهره وری در این حوزه منجر شود .

کبیری با اشاره به اینکه برای دستیابی به سهم ۲۵ درصدی حوزه تعاون در اقتصاد نیازمند بهبود شاخص های بهره وری تعاونی هستیم ، تصریح کرد: این معاونت ، برنامه ها، سیاست‌گذاری‌ها ، توانمندسازی و ارائه مشاوره به شرکت‌های تعاونی  را در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس کمیته ارتقای بهره‌وری وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی اظهارداشت: توسعه نوآوری،بهسازی و نوسازی فرآیند های موجود در تعاونی های سنتی از جمله اقدامات این معاونت را  در راستای بهبود و ارتقای بهره وری برشمرد.

 
۷ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید