اخبار

دیدار مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان

#عماد_تشکری  #کمیته_امداد
صبح امروز عماد تشکری سرپرست تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد با مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: تشکری با اشاره به شرایط سخت معیشتی مردم در دوران کرونا گفت: متاسفانه ویروس کرونا باعث ایجاد مشکلات فراوانی برای عموم مردم جامعه به ویژه خانواده های تحت پوشش کمیته امداد ایجاد کرده است.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: خیلی از خانواده ها در شرایط عادی در تامین هزینه ها و معیشت خود مشکل داشتند و امروز با وجود این ویروس شرایط بسیار سختی را سپری میکنند.

وی حمایت از فرزندان یتیم و محسنین را یک عمل خداپسندانه عنوان کرد و خاطرنشان ساخت: "طرح هر کارمند حامی یک فرزند معنوی" یک طرح بسیار خوب است که به کارمندان این فرصت را می دهد تا بتوانند در حدتوان خود در راه کمک به نیازمندان صرف کنند.

در ادامه عماد شجاعان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد کمیته امداد در دوران کرونا گفت: در زمان شیوع ویروس کرونا حدود هزار و 700 شغل که با حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) ایجاد شده بود با مشکلات عرضه روبرو و در نهایت منجر به تعطیلی شده است.

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان یزد از افزایش مراجعه کنندگان به این کمیته خبر داد و اظهار داشت: همانطور که بیان شد خیلی از خانواده ها به دلیل شرایط سخت به کمیته امداد روی آورده اند و البته کمک های مردمی نیز به مراتب افزایش داشته و این نشان از درک بالا و حس انسان دوستی مردم شریف ما دارد که فقرا را فراموش نکرده اند.

دیدار مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استاندیدار مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی و کمیته امداد امام خمینی(ره) استان

۶ آبان ۱۳۹۹ ۱۲:۵۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید