اخبار

پیام شریعتمداری به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران ؛ ورزش، اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی است

پیام شریعتمداری به چهارمین جشنواره ورزشی کارگران ؛ ورزش، اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی است
محمد شریعتمداری، وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در پیامی به چهارمین جشنواره ورزشی ،تفریحی، خانوادگی کارگران کشور که به صورت مجازی برگزار می شود، ورزش را اهرمی موثر در افزایش بهره وری سازمانی و یکی از روش های مطرح در توسعه فعالیت های جوامع دانست.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی، محمد شریعتمداری در پیام خود با ابراز تاسف از اینکه شیوع ویروس کرونا اثرات منفی بر جوامع به ویژه جامعه کارگری داشته و سبب بروز آسیب های متعددی همچون کم تحرکی و ...  شده است اظهار داشت: بسیار خرسندم که با تدبیر معاونت فرهنگی اجتماعی و مشارکت گروه های کارگری و کارفرمایی در سال های گذشته، شاهد برگزاری جشنواره های تفریحی، ورزشی و خانوادگی کارگران بوده ایم.
در بخش دیگری از این پیام آمده است: در شرایط کنونی نیز در راستای صیانت از سلامت و نشاط اجتماعی نیروی کار، چهارمین جشنواره تفریحی، ورزشی، خانوادگی کارگران با بهره گیری از فضای مجازی برگزار می شود که شایسته است از عوامل و دست اندرکاران این رویداد ارزشمند، تشکر و قدردانی کنم.
شریعتمداری در پایان پیام خود ابراز امیدواری کرده است؛ با از بین رفتن این بیماری بار دیگر این جشنواره در فضای حقیقی برگزار شود و  مفتخر به حضور در این مراسم باشد.
 
۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید