اخبار

بازدید معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از "مجتمع کشت، صنعت و مرتب‌سازی اخوان" بابل

بازدید معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از "مجتمع کشت، صنعت و مرتب‌سازی اخوان" بابل
عیسی منصوری معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی درجریان سفر خود به استان مازندران، از "مجتمع کشت، صنعت و مرتب‌سازی" اخوان در بابل بازدید کرد .

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی مازندران، عملیات اجرایی این پروژه با حجم سرمایه گذاری 75 میلیارد ریال و دریافت تسهیلات 57 میلیارد ریالی از محل تسهیلات اشتغال روستایی در زمینه ساخت انبار فنی، مرتب سازی و بسته بندی مرکبات از سال 1397 آغاز شد.
این مجتمع در حال حاضر 3 هزار تن ظرفیت تولید در سال را دارد که در صورت بهره برداری کامل ، این ظرفیت به 5 هزار تن در سال می‌رسد.‎
در این بازدید  بابک دین پرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای وزارت کشور ، اصغر نورالله زاده رئیس صندوق کارآفرینی امید کشور  و جمعی از مدیران استانی حضور داشتند و از نزدیک این پروژه را بررسی کردند .

معاون اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از شرکت رویش طبرستان آمل بازدید کرد

همچنین معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در این سفر از شرکت رویش طبرستان آمل بازدید کرد.
شرکت رویش طبرستان در زمینه تولید گیاهان زینتی  و صادرات انتریوم، رز و لیلیوم فعالیت دارد. از دیگر فعالیت های این شرکت ساخت و راه اندازی پروژه های گلخانه ای مدرن به روش هیدروپونیک (بدون خاک) است.    
استان مازندران بیش از سه هزار واحد تولیدی و صنعتی با سرمایه گذاری ۸۰ هزار میلیارد ریالی دارد بیش از ۸۰ هزار نفر در این واحدها مشغول کار هستند.

 
۳ آبان ۱۳۹۹ ۰۹:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید