اخبار

میرزایی در بازدید از کارخانه داروسازی اکسیر بروجرد: معضل بیکاری با رفع موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی برطرف می شود

میرزایی در بازدید از کارخانه داروسازی اکسیر بروجرد: معضل بیکاری با رفع موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی برطرف می شود
معاون امور اقتصادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مشکل بیکاری جوانان با برداشتن موانع سرمایه گذاری بخش خصوصی و راه اندازی و توسعه واحدهای تولیدی و صنعتی برطرف می‌شود.

 به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان لرستان، حجت اله میرزایی درحاشیه  بازدید از کارخانه داروسازی اکسیر بروجرد اظهارکرد: بیکاری یکی از معضلات اصلی کشور بیکاری است که با سرمایه گذاری های جدید و برنامه ریزی صحیح می توان زمینه اشتغال جوانان را فراهم کرد.

وی با بیان این که وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای حل مشکل اشتغال و سرمایه گذاری حمایت های لازم را انجام می دهد اظهار امیدواری کرد: با این اقدامات مشکل بیکاری هرچه سریع تر برطرف شود.

معاون امور اقتصادی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: مسیر سرمایه گذاری را تا حد امکان هموار خواهیم کرد اما انتظار می رود مشکل اشتغال با تحمیل نیروهای جدید توسط برخی مدیران به واحدهای صنعتی بیشتر نشود.

در این نشست، اسد عبدالهی معاون اقتصادی استانداری لرستان نیز گفت: واحدهای اقتصادی استان باید  احیا شوند و دوباره وارد چرخه تولید گردند.

وی تصریح کرد:  مشکلات واحدهای صنایع استان را رصد می کنیم و برای حل مشکلات آنها اقدامات و برنامه ریزی لازم صورت می گیرد تا بتوانند به روند تولید ادامه دهند.


۲۴ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید