اخبار

​استقرار سامانه های شفافیت ، از بسیاری مفاسد پیشگیری می کند

​استقرار سامانه های شفافیت ، از بسیاری مفاسد پیشگیری می کند
مشاور وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در جریان سفر خود به آذربایجان غربی در دیدار با محمد مهدی شهریاری، استاندار این استان گفت : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در صدد است سیاست استقرار سامانه های شفافیت را در تمام سطوح اجرا کند.
به گزارش اداره کل تعاون کار و رفاه اجتماعی آذربایجان غربی سید ضیاء الدین  شجاعی برهان با اشاره به استقرار سامانه های شفافیت و  پنجره  واحد اطلاع رسانی مجوزهای وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی  گفت :  این وزارتخانه ، در صدد است این سیاست را در تمام سطوح اجرا کند و این موضوع ،  موجب رونق دولت  الکترونیک شده و با استقرار  این سامانه ها ، از بسیاری  مفاسد پیشگیری  می شود .
 شجاعی برهان همچنین از تلاش ها و حمایت های استاندار آذربایجان غربی در تمام حوزه های کاری این وزارتخانه تقدیر و اظهار امیدواری  کرد؛ با حمایتها و تعامل دو سویه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با استانداری  ، شاهد پیشرفت  روزافزون این استان باشیم .
در این دیدار محمد مهدی  شهریاری ، استاندار آذربایجان غربی از وزیر تعاون ، ،کار و رفاه اجتماعی برای  انتصاب  ابوالفضل عبادی به عنوان  مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان آذربایجان غربی  تشکر  و حمایت کامل استانداری را  از وی در راستای  پیشبرد امور اعلام کرد .
 
۲۲ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۱۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید