اخبار

نشست مجازی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با روسای شهرستان های تابعه

نشست مجازی سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان  با روسای شهرستان های تابعه
مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، خدمات رسان است و این خدمات تعطیل بردار نیست و باید پاسخگوی مراجعین به اداره ها باشیم.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: نشست روسای اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با عماد تشکری سرپرست این اداره کل از طریق ارتباط تصویری و در فضای مجازی برگزار شد.
در این نشست که جهت رعایت پروتکل های بهداشتی و همچنین جلوگیری از هدر رفتن وقت مدیران در رفت و امد به مرکز استان برگزار شد هرکدام از مدیران شهرستانی پیرامون مسائل و مشکلاتی که با آن روبرو هستند صحبت کردند.
از جمله مشکلات مطرح شده می توان به کمبود نیروی انسانی و خودرو، مشکلات سامانه های جدید وزارت، عدم آموزش کارشناسان در برخی از حوزه ها، عدم بودجه کافی برای هزینه های جاری اداره و ... اشاره کرد.
تشکری در این نشست با بیان اینکه این جلسات به صورت مرتب جهت رفع مشکلات همکاران در اداره های شهرستان برگزار می شود گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی و صیانت از نیروی انسانی و سلامت همکاران از اولویت مدیران در اداره های شهرستان باشد.
وی اضافه نمود: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، یک مجموعه خدمات رسان است. این خدمات تعطیل بردار نیست و باید پاسخگوی مراجعین به اداره ها باشیم.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه متاسفانه بودجه جاری به شدت افت داشته است افزود: این مسئله باعث شده پرداخت هزینه های جاری اداره ها با مشکل روبرو شود.
وی بر پیگیری و رفع مشکلات بیان شده توسط روسای شهرستانی تاکید ورزید.


تشکری
تشکری

۲۱ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید