اخبار

​مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد خبر داد: کسب " سطح خوب" و رتبه سوم جشنواره شهید رجایی در میان دستگاههای اجرایی

​مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد خبر داد: کسب " سطح خوب" و رتبه سوم جشنواره شهید رجایی در میان دستگاههای اجرایی
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد و دبیر کمیته مدیریت عملکرد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از کسب رتبه سوم این وزارتخانه در ارزیابی عملکرد سال 1398دستگاههای اجرایی کشور خبر داد.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، "رویا رفیعی"، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد در چهارمین نشست شورای راهبری توسعه مدیریت گفت: بر اساس نتایج اعلامی از سوی سازمان اداری و استخدامی کشور، این وزارتخانه در ارزیابی عملکرد سال گذشته در مجموع شاخص های عمومی و اختصاصی، موفق به کسب رتبه سوم در میان وزارتخانه ها و سازمان های مستقل وابسته به ریاست جمهوری شد.
وی افزود: بر اساس نتایج این ارزشیابی، وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در میان سایر دستگاه های اجرایی کشور  در " سطح خوب " ارزیابی شده است. 
رفیعی با بیان اینکه در ارزیابی عملکرد سال 1398با هشت پله صعود، شاهد رشد امتیاز ها نسبت به سال 1397 در ستاد و سازمان های تابعه بوده ایم گفت: عملکرد مجموعه ستاد و چهار سازمان تابعه مشمول ارزیابی10.5درصد؛ ستاد 9 درصد، سازمان آموزش فنی و حرفه ای 4.5درصد، سازمان تامین اجتماعی 31 درصد، سازمان بهزیستی 3.6درصد و صندوق بازنشستگی 3.3درصد رشد داشته است. 
مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت کار اظهار امیدواری کرد: با تلاش بیشتر در سال 1399شاهد استمرار موفقیت ها و پیشرفت و ارتقاء رتبه در بین سایر دستگاه های اجرائی کشور باشیم.
علی جمالی قمی، معاون حقوقی سازمان امور اداری و استخدامی کشور نیز در این نشست، کسب رتبه سوم از سوی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شاخص های عمومی و اختصاصی تبریک گفت.
وی افزود: کسب رتبه برتر از سوی این وزارتخانه در گام نخست بر اساس تدابیر، راهبری ها و تعیین اولویت های کاری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و در مرحله بعد مرهون هدفگذاری منسجم و خوب و نیز پیگیری های انجام شده در کنار یک تعامل خوب با سازمان امور اداری و استخدامی کشور و تلاش موثر همه مجموعه ای است که در سیستم فعالیت می کنند . 
وی توسعه دولت الکترونیک و بحث های فرآیندی و اصلاح فرآیندها را که منجر به ارتقای شاخص های عملکردی می شود با اهمیت ارزیابی کرد و بر بحث چرخه بهره وری و مدیریت بهره وری و برنامه ریزی در این زمینه تاکید کرد .

۱۴ مهر ۱۳۹۹ ۱۱:۳۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید