اخبار

حضور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس(اقتدار40)

حضور وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس(اقتدار40)
وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته همزمان با هفته گرامیداشت دفاع مقدس، آخرین دستاوردها و خدمات خود را در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار40 ) در معرض دید عموم قرار دادند.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) که به مناسبت چهلمین سالگرد گرامیداشت دفاع مقدس برپا شده است آخرین برنامه ها ، خدمات و دستاوردهای وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته  در این نمایشگاه در معرض بازدید مردم قرار گرفت.
 
این گزارش  می افزاید : وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و مجموعه های وابسته شامل سازمان تامین اجتماعی،  سازمان آموزش فنی و حرفه ای، سازمان بهزیستی، بانک توسعه تعاون، بانک رفاه کارگران ، صندوق بیمه اجتماعی  روستائیان و عشایر و  صندوق بازنشستگی کشوری حضور فعالی در نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) دارند. 
 
دفتر امور فرهنگی ، مرکز مقاومت بسیج وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و  اداره کل تعاون، کار رفاه اجتماعی استان تهران نیز همکاری موثری در برپایی این نمایشگاه داشتند. 
برپایی نمادهایی از مقام معظم رهبری، رزمندگان دوران دفاع مقدس ، شهدای سازمان های وابسته  به همراه آخرین دستاوردها و خدمات  از جمله مهمترین بخش های غرفه وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی درنمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس (اقتدار۴۰) است .
 مسئولان هریک از غرفه های مجموعه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مستقر در نمایشگاه دفاع مقدس توضیحات لازم را در مورد نحوه ارایه خدمات سازمان ها و مشارکت آنان در دوران دفاع مقدس به بازدید کنندگان ارایه می دهند .
راه اندازی صفحه ویژه غرفه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در سایت نمایشگاه به نشانی : https://eghtedar40.ir  و ارائه آخرین اخبار و رویدادهای مربوط به وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نمایشگاه اقتدار 40 و نیز انعکاس مجموعه رویدادها در شبکه های اجتماعی و مجازی از دیگر محورهای این بخش از نمایشگاه  است . 
علاوه بر این به همت مسئولان بسیج پزشکان تامین اجتماعی، غرفه ای نیز با امکانات پایش کرونا  برای  ارائه خدمات در این نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس برپا شده  است.
 نمایشگاه ملی دستاوردهای دفاع مقدس که دوم مهر ماه 1399 در محل باغ موزه دفاع مقدس ستاد کل نیروهای مسلح آغاز به کار کرد تا نهم مهرماه سالجاری ادامه دارد.
ساعت بازدید از نمایشگاه نیز 9 صبح تا 16 است .
 
۹ مهر ۱۳۹۹ ۱۰:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید