اخبار

درجلسه مجمع عمومی صورت گرفت : تقدیرشریعتمداری از بانک رفاه کارگران

درجلسه مجمع عمومی صورت گرفت : تقدیرشریعتمداری از بانک رفاه کارگران
شاخص های مالی بانک رفاه کارگران در سال گذشته مثبت و روند رو به رشدی را نشان می دهد و امیدواریم در سایه تعامل و همکاری با مجموعه وزارتخانه و سازمان تأمین اجتماعی این روند همچنان ادامه پیدا کند.
به  گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی،"محمد شریعتمداری "، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این مطلب در جلسه مجمع عمومی بانک رفاه کارگران اظهار داشت: شاخص ها در حوزه جذب منابع و پرداخت تسهیلات به ویژه در حوزه تولید چشمگیر است و با افزایش سرمایه، هم نسبت کفایت سرمایه بانک و رعایت استانداردهای لازم و الزامات بانک مرکزی ارتقا پیدا می کند و هم دامنه خدمات بانک بیش از گذشته افزایش می یابد.
شریعتمداری ادامه داد: بیماری کرونا، شرایط سختی در کشور به وجود آورده، بانک رفاه کارگران در این شرایط ، هزینه های سنگینی پرداخت کرده و جمعی از نیروی انسانی پر تلاش و گرانقدرش را از دست داده است، اما در خدمت رسانی به شهروندان خللی به وجود نیامده که قابل تقدیر است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از مجموعه بانک رفاه کارگران به خاطر عملکرد و شفافیت در صورت های مالی قدردانی کرد و اظهار داشت: جای خوشحالی و امیدواری است که این بانک و سایر شرکت های سازمان تأمین اجتماعی _ بورسی و غیر بورسی _ صورت های مالی شفافی دارند و این اطلاعات در سامانه کدال در معرض دید و دسترس عموم مردم قرار دارد. 
شریعتمداری تاکید کرد: بنابراین شفافیت در عملکرد، نقطه قوت و مثبتی است که باید همواره سرلوحه کارها قرار گیرد. 

  به رونق تولید و سلامت جامعه کمک کنیم 

اسماعیل لله گانی، مدیر عامل بانک رفاه کارگران، دیگر سخنران این مجمع بود که به ارائه گزارشی از صورت های مالی در سال گذشته پرداخت و بیان داشت: بانک رفاه کارگران با وجود محدودیت ها و برخی موانع همواره تلاش می کند کیفیت خدمات به شهروندان ارتقا پیدا کند و با وجود نیروهای تحصیل‌کرده و پر تلاش، در مسیر رشد و تعالی قرار گیرد. 
مدیر عامل بانک رفاه کارگران افزود: در حوزه تجهیز منابع، بانک رفاه کارگران اهتمام می ورزد منابع جذب شده را به حوزه های مختلف اقتصادی به ویژه حوزه تولید، اشتغال و حوزه سلامت اختصاص دهد تا با پرداخت تسهیلات، هم به رونق تولید و هم سلامت جامعه کمک شود.
لله گانی تصریح کرد: یکی از مهم ترین حوزه های خدمت رسانی بانک، سازمان تأمین اجتماعی به ویژه بازنشستگان، مستمری بگیران و کارگران است و حرکت در مسیر بهبود وضع رفاهی آن ها و پرداخت تسهیلات در قالب طرح های مختلف، جزو برنامه های اصلی این بانک است. 
وی افزایش سرمایه بانک را موضوع مهمی دانست و تصریح کرد: با سرمایه اندک بانک در سال های گذشته، دامنه فعالیت و ارائه خدمت به هموطنان محدود بود، اما با نظر مساعد و موافقت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تأمین اجتماعی با افزایش سرمایه، در آینده نزدیک شاهد گسترش خدمات بانک رفاه کارگران خواهیم بود. 
مدیر عامل تصریح کرد: یکی دیگر از برنامه های این بانک، شفافیت در عملکردهاست، و تلاش می شود تمامی فعالیت ها و برنامه های بانک در چارچوب قوانین و مقررات و با رعایت مصالح بانک و شفافیت کامل، تحقق پیدا کند. 
لله گانی اظهار داشت: اگر امروز بانک رفاه کارگران توانسته است به عنوان بانکی قوی در حوزه های مختلف اقتصادی کشور حضور مؤثری داشته باشد و خدمات مناسبی به مشتریان خود و خانواده بزرگ سازمان تأمین اجتماعی ارائه دهد، نتیجه تعامل و همکاری های متقابل است که امیدواریم دامنه این همکاری بیش از گذشته گسترش یابد. 
 پس از بحث و بررسی های لازم، صورت های مالی بانک برای سال مالی منتهی به اسفند ماه 1398 تصویب شد.
 
۳ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید