اخبار

​با هدف رفع موانع تولید؛

معاون اشتغال وزارت کار از دو واحد تولیدی استان تهران بازدید کرد

معاون اشتغال وزارت کار از دو واحد تولیدی استان تهران بازدید کرد
معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی برای بررسی وضع موجود، رفع موانع تولید و نظارت بر نحوه انجام مصوبات ستاد پیشگیری از کرونا در محیط ‌های کارگری در شهرستان اسلامشهر حضور یافت و از دو واحد تولیدی بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تهران،" عیسی منصوری " در این بازدید گفت: در بازدید از واحد تولیدی پوشاک اِکستن که قدمت زیادی هم در تولید پوشاک کودک و نوجوان دارد ، شاهد آن بودیم که بیشتر کارکنان آن را زنان سرپرست خانوار تشکیل دادند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی  در خصوص مشکلات بوجود آمده ناشی از همه‌گیری ویروس کووید 19 تصریح کرد: هماهنگی‌های لازم برای اعطای تسهیلات به این تولیدی که توانسته نقش پررنگی را در امر کارآفرینی مناطق محروم ایفا کند، انجام شده است.

وی یکی از اقدامات خوب مدیرعامل واحد این تولیدی را توجه به جایگاه آموزش دانست و بیان کرد: از اقدامات دیگر مدیر عامل این تولیدی می توان به آموزش و کارآفرینی برای 50 نفر از زنان سرپرست خانوار در روستای ده عباس اشاره کرد.
  منصوری و هیات همراه با حضور در شرکت تولیدی کفش ولکان که در زمینه تولید کفش‌های ورزشی فعالیت دارد و ازمنابع اعتبارات تسهیلات روستایی راه اندازی شده است بازدید و از نزدیک با کارکنان این تولیدی گفت وگو کرد.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشستی با مدیرعامل این تولیدی راهکارهایی برای رفع معضلات موجود در راه تولید بیشتر و همچنین افزایش بهره وری این مجموعه و اعطای متمم تسهیلات ارائه کرد.

۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید