اخبار

با حضور انصاری و شریعتمداری؛ تصویب شد؛ بودجه 515 میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز

با حضور انصاری و شریعتمداری؛ تصویب شد؛ بودجه 515 میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز
اولین جلسه هیات امنای صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز با حضور جمشید انصاری، معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور،محمد شریعتمداری وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی،برگزار شد و بودجه 515 میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز به تصویب رسید.
به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اساسنامه صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز در اردیبهشت ماه سالجاری از سوی رییس جمهوری ابلاغ شد.
 در این جلسه که احمد میدری دبیر هیات امنای سازمان تامین اجتماعی و سایر صندوق های وابسته و اعضای هیات امنای صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز نیز حضور داشتند،محمد نیکفر، رییس صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز گزارش کاملی از وضعیت پوشش بیمه ای ، مالی و بودجه ای شامل منابع و مصارف صندوق ارایه کرد . 
در ادامه نیز آیین نامه نحوه انتخاب ارکان ، تشکیل جلسات و اداره امور دبیرخانه صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز بررسی شد.
همچنین روند مربوط به منابع ورودی  و خروجی های اعضا، تبصره های ناظر بر اجرای بودجه سال 1399 و نیز بررسی و تصویب برنامه و بودجه سال 1399 این صندوق در این جلسه به بحث گذاشته شد .
 در پایان نشست نیز بودجه 515 میلیارد تومانی صندوق حمایت و بازنشستگی آینده ساز  به تصویب رسید. تصویب آیین نامه نحوه انتخاب ارکان ، تشکیل جلسات و اداره امور دبیرخانه صندوق از دیگر تصمیمات این جلسه بود .
 
۱ مهر ۱۳۹۹ ۰۸:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید