اخبار

میروکیلی سرپرست مدیریت اجتماعی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان مطرح کرد:

ثبت نام 10631 کارگر یزدی در طرح اقدام ملی مسکن

حدود ده هزار و 631 نفر از کارگران در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند.
حدود ده هزار و 631 نفر از کارگران در طرح اقدام ملی مسکن ثبت نام نموده اند.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: جلسه بررسی طرح اقدام ملی مسکن کارگری استان یزد با حضور سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل برگزار شد.
سیدامیرمیروکیلی سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل ضمن تشریح تفاهنامه فی مابین وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت راه و شهرسازی و همچنین تفاهم نامه منعقده با اتاق تعاون از ثبت نام حدود ده هزار و 631 نفر از کارگران در طرح اقدام ملی مسکن خبر داد.
وی با اشاره به اینکه در این تفاهنامه برای خانه دار شدن 200 هزار نفر کارگر در سراسر کشور هدف گذاری شده است افزود: با هماهنگی های صورت گرفته مقرر شده، لیست کارگران متقاضی از شرکت ها اخذ و توسط اتاق تعاون جمع بندی و به اداره کل راه و شهرسازی استان برای اقدامات بعدی ارسال گردد.
میروکیلی اضافه نمود: بر اساس این تفاهم نامه که به امضای وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و راه و شهرسازی رسید، واحدهای مسکونی مناسب و مقرون به صرفه در شهرهای هدف ساخته خواهد شد و خانواده های کارگری، بازنشستگان و مستمری بگیران قرار است در این طرح صاحبخانه شوند.
در این نشست معاونت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی، نماینده انجمن صنفی کارفرمایان، رئیس کانون هماهنگی شورای اسلامی کار استان و نماینده اتاق تعاون استان حضور داشتند.
۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۴۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید