اخبار

با حضور سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

کلنگ شرکت تعاونی دامداری و دامپروری جهان آرا بهاباد به زمین زده شد/ ایجاد 215 فرصت اشتغال جدید در بهاباد

کلنگ شرکت تعاونی دامداری و دامپروری برکت بهاباد به زمین زده شد/ ایجاد 215 فرصت اشتغالی در بهاباد
عملیات احداث شرکت تعاونی دامداری و دامپروری جهان آرا احمدآباد در زمینه پرورش دام سبک با ظرفیت 46 هزار و 200 پرواربندی از شهریور ماه سال جاری آغاز شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: عماد تشکری در این مراسم گفت: خوشبختانه مسئولین و مردم شهرستان بهاباد توجه ویژه ای به بحث تعاون داشته و با وجود اینکه اکثر مشاغل بهاباد دامپروری و کشاورزی است، 59 تعاونی فعال دارد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان افزود: تعاون سرمایه های خرد افراد را تبدیل به سرمایه ای کلان کرده و در نهایت موجب راه اندازی مشاغل در زمینه های مختلف می شود و به تبع آن باعث ایجاد شغل به ویژه برای جوانان و بانوان جویای کار می شود.
وی در خصوص طرح تعاونی دامپروری جهان آرا روستای احمدآباد گفت: این طرح به وسعت 33 هکتار با ظرفیت ایجاد 215 واحد پرواربندی است که از امروز ساخت کار خود را آغاز و امیدواریم به همت مسئولین شهرستان، همزمان با هفته دولت سال آینده افتتاح و به بهره برداری برسد.

ایجاد 215 فرصت شغلی جدید

تشکری ایجاد 215 فرصت شغلی را از مزایای شرکت عنوان کرد و افزود: تاکنون نام 140 نفر به عنوان عضو این شرکت تعاونی ثبت شده و مبلغی در حدود سی میلیارد ریال از اعضا جمع آوری شده است.
عملیات احداث شرکت تعاونی دامداری و دامپروری جهان آرا احمدآباد در زمینه پرورش دام سبک با ظرفیت 46 هزار و 200 پرواربندی از شهریور ماه سال جاری آغاز شد.

۲۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۵۱
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید