اخبار

با حضور عماد تشکری انجام شد:

شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه شهرستان تفت در هفته تعاون افتتاح شد

هفته تعاون در یزد
شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه تفت واقع در روستای علی آباد پیشکوه، همزمان با هفته تعاون توسط سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه تفت واقع در روستای علی آباد پیشکوه، همزمان با هفته تعاون توسط سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد افتتاح شد.

در حاشیه این مراسم عماد تشکری با بیان اینکه اعضاء این تعاونی از جامعه معلولین و مددجویان تحت پوشش بهزیستی هستند گفت: به کارگیری و ایجاد اشتغال برای معلولان و مددجویان یکی از مزایای این شرکت تعاونی است. درحال حاضر معلولانی که در مجموعه مشغول به کار هستند، با وجود مشکلات موجود، قادر به تامین و اداره زندگی خود هستند و از اینکه با انگیزه کسب‌وکار در محل کار حاضر می‌شوند، رضایت‌خاطر دارند.

سرپرست تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان یزد تاکید کرد: نگاه راهبردی و مدیریتی و توسعه این شرکت تعاونی در توانمندسازی مددجویان تحت پوشش بسیار مؤثر است و امیدواریم همانند شرکت های بسیار زیادی که توسط معلولان در کشور اداره می شود و موفق نیز هستند این شرکت تعاونی نیز بتواند به اهداف خود جامه عمل بپوشاند.

گفتنی است شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه در زمینه تولید دستمال کاغذی، دستمال توالت و پوشک مخصوص افراد معلول مشغول فعالیت است.

لازم به ذکر است تعداد اعضاء این تعاونی 794 نفر و سرمایه ثبتی آن حدود 2 میلیارد ریال است. شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه در روستای علی آباد پیشکوه شهرستان تفت قرار دارد و این شرکت بصورت مستقیم برای 10 نفر و 20 نفر غیرمستقیم اشتغال ایجاد کرده است.

مسئولین شرکت تعاونی پاک برگ شیرکوه در تلاش هستند نیروی کار خود را تا با استفاده از توانائیهای افراد معلول و مددجویان عضو تعاونی تامین نمایند.                                           

۱۹ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۳۷
Loading

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید