اخبار

به مناسبت هفته تعاون روی داد:

دیدار و تجلیل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه از رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی

دیدار و تجلیل رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه از رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی
تعاونگران می توانند با شناسایی فرصت های برتر سرمایه گذاری شهرستان و استفاده از حمایت های قانونی حوزه تعاون، زمینه لازم را برای تحول بخش تعاون و ایجاد اشتغال پایدار در این بخش فراهم نمایند.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: همزمان با هفته تعاون و چهارمین روز از این هفته، حمیدرضا بصیری رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی همراه با کارشناس اشتغال آن اداره و قاسم برزگر رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابرکوه با رئیس و کارشناس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

ناصر زارع در این دیدار ضمن تسلیت ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان و خیر مقدم و تشکر از تعامل و همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی با این اداره افزود: تعاونی ها یکی از کارآمدترین الگوهای اقتصادی و اجتماعی برای سازماندهی منابع انسانی کارآفرین وکارجو و ساماندهی سرمایه ها و دارایی های مردمی و هدایت بهینه نقدینگی هستند و ترویج و توسعه فرهنگ تعاون و کارآفرینی جمعی به افزایش نقش آفرینی موثر مردم در اداره امورگوناگون کشور منجرخواهد شد.

وی ادامه داد: تعاونگران می توانند با شناسایی فرصت های برتر سرمایه گذاری شهرستان و استفاده از حمایت های قانونی حوزه تعاون، زمینه لازم را برای تحول بخش تعاون و ایجاد اشتغال پایدار در این بخش فراهم نمایند.

زارع وضعیت تعاونی های شهرستان را بیان کرد و گفت: این اداره آمادگی لازم جهت تشکیل تعاونی های فرهنگی، آموزشی و کارآفرینی را دارد.

در ادامه بصیری ضمن تبریک و گرامیداشت هفته تعاون و تشکر از تلاش بی وقفه اداره در حوزه تعاون و اشتغال و تعامل دو دستگاه، تصریح کرد: فرهنگ تعاون و همکاری مشارکتی در دین مبین اسلام از نقش و جایگاه ویژه ای برخوردار بوده واین مهم درسایه مشارکت و همدلی خانواده وجامعه برای پیشبرد اهداف  و برنامه های تعیین شده  نقش اثرگذار وانکار ناپذیری را داشته و دارد

 وی عنوان کرد: بی شک یکی ازمهمترین راهکارهای جمع آوری سرمایه های اندک درکنار انباشت خلاقیت های متنوع فردی وجمعی  وتسری احساس مسئولیت اجتماعی، ترویج فرهنگ تعاون وتشکیل تعاونی ها می باشد.

گفتنی است در پایان این دیدار ، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ابرکوه با اهدای شاخه گل، لوح تقدیر و هدیه از ناصر زارع رئیس اداره تعاون کار این شهرستان قدردانی کرد.
۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۲۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید