اخبار

در هفته تعاون صورت گرفت:

تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان مهریز با حضور مسئولین

تجلیل از تعاونی های برتر شهرستان مهریز با حضور مسئولین
تعاونیها در اقتصاد کلان کشور نقش بسزائی دارند و شرکت‌های تعاونی در ایران بخش مهمی از سهم اقتصادی کشور در تولید و خدمات را عهده دار هستند.

بمناسبت هفته تعاون با حضور حجت الاسلام محی الدینی امام جمعه شهرستان مهریز ، زارع زاده فرماندار، دهقانی زاده رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و جمعی از مسئولین شهرستان از تعاونیهای برتر شهرستان تجلیل به عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی مهریز: امام جمعه مهریز در بازید از شرکت های تعاونی برتر پانزدهیمن جشنواره تعاونی استان گفت: تعاونیها در اقتصاد کلان کشور نقش بسزائی دارند و شرکت‌های تعاونی در ایران بخش مهمی از سهم اقتصادی کشور در تولید و خدمات را عهده دار هستند.

فرماندار مهریز نیز در این بازدید‌ با گرامیداشت هفته تعاون به مدیران و کارکنان تعاونی های مذکور از زحمات آنها تقدیر و خواستار تلاش بیشتر در جهت توسعه فعالیت تعاونی ها در سال جهش تولید شد.

دهقانی زاده رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز در این بازدید خاطرنشان کرد: استفاده از ظرفیت تعاونی‌­ها، ارائه و اجرای سیاست‌­های حمایتی برای تقویت توان این بخش می تواند نتایج مثبت بسیاری برای اشتغالزائی داشته است.

رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی مهریز در این بازدید بر لزوم حمایت مسئولان از کارآفرینان و تعاونی های فعال شهرستان تاکید و خواستار رفع مشکلات توسعه و ارتقای شرکت های کارآفرینی شد.

گفتنی است تعاونی های حمل و نقل کامیون داران و ریخته گری فولاد سپند مهریز به عنوان تعاونی های برتر استانی برگزیده شده اند که  در پانزدهیمن جشنواره تعاونی های برتر استانی از آنها تقدیر می شود.

 

۱۷ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید