اخبار

آیت الله اعرافی مدیر حوزه های علمیه کشور در دیدار با تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

نگاه راهبردی و برنامه ریزی بلند مدتی را برای تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دنبال کنید

نگاه راهبردی و برنامه ریزی بلند مدتی را برای تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دنبال کنید
بخش تعاون آن طور که در دو سه برنامه توسعه کشور پیش بینی شده بود، متاسفاه در براساس برنامه ریزی ها محقق نشده است. این حوزه خیلی می تواند در تامین عدالت اجتماعی در کشور موثر باشد.
به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: آیت الله اعرافی عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در دیدار با تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان گفت: حوزه کاری شما همانند شمشیر دولبه است. از یک طرف باید حمایت از کارگران را داشته باشید و از طرف دیگر نیز باید در راستای جهش تولید، حامی سرمایه گذاران و کارفرمایان باشید و جمع این دو بسیار سخت است و نیاز به مدیریت هوشمندانه دارد.
وی با اشاره به ظرفیت های بخش تعاون تاکید کرد: بخش تعاون آن طور که در دو سه برنامه توسعه کشور پیش بینی شده بود، متاسفاه در براساس برنامه ریزی ها محقق نشده است. این حوزه خیلی می تواند در تامین عدالت اجتماعی در کشور موثر باشد. 
وی اضافه نمود: در استان یزد با توجه به انگیزه و علاقه ای که در نسل جوان وجود دارد می توان از این پتانسیل استفاده کرد و بخش تعاون را توسعه بخشید. جوانان خلاق را در این زمینه تشویق و به کار بگیرید و فرهنگ سازی و اموزش های لازم برای توسعه بخش تعاون را در دستور کار قرار دهید.
مدیرحوزه های علمیه کشور در ادامه سخنانش خاطرنشان کرد: نگاه راهبردی و برنامه ریزی بلند مدتی را برای تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان دنبال کنید. فراتر از یکسری وظایف ذاتی خود عمل و با تشکیل اتاق های فکر و اندیشه ورز افق بلندمدتی را برای استان طراحی و برنامه ریزی کنید.
تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در ادامه با اشاره به افتتاح شرکت تعاونی بندرخشک پیشگامان کویر یزد در  هفته آینده توسط رئیس جمهور گفت: در مدت کوتاه تصدی گری این پست تلاش نموده ام که فارغ از تشریفات اداری به مشکلات کارگران و کارفرمایان استان بپردازم.
وی دیدار و گفتگو با بخش های مختلف جامعه کار و تلاش استان برای برنامه ریزی جهت رفع مشکلاتشان را از دیگر کارهایش در این مدت برشمرد.
سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ادامه داد: بدون کوچک ترین وقفه ای تلاش خود را دوچندان می کنیم که در راستای جهش تولید گام های موثری برای استان برداریم.
در این دیدار برخی از مشکلات اداره های تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های استان مطرح شد و همچنین در رابطه با تبدیل اداره میبد به مدیریت بحث و گفتگو شد.

 

۸ شهریور ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید