اخبار

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال خبرداد: امکان استفاده مجدد از منابع باز پرداختی تسهیلات اشتغال روستایی

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال خبرداد: امکان استفاده مجدد از منابع باز پرداختی تسهیلات اشتغال روستایی
عیسی منصوری در نشست ویدئو کنفرانس مدیران کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های سراسر کشور از امکان استفاده مجدد منابع باز پرداختی تسهیلات اشتغال روستایی خبر داد و گفت: طبق اعلام اخیر بانک مرکزی مشکلی در استفاده مجدد از منابع باز پرداختی برای پرداخت وام های جدید وجود ندارد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «عیسی منصوری» در این نشست از مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان های کشور خواست کار پالایش وام های روستایی را به اتمام برسانند و تعداد و وضعیت طرح ها را اعلام کنند.

معاون توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص استفاده از سهم سرمایه در گردش برای طرح های جدید نیز گفت: اولویت در این دوره، طرح های موجود هستند که نیاز به سرمایه در گردش دارند و بعد از آن می توان به سمت طرح های ایجادی جدید رفت.

وی گفت: ابلاغ شده با همکاری معاونت امور تعاون، در تامین مالی قرارداد ها اولویت به تعاونی ها داده شود چرا که ظرفیت خوبی دارند و این موضوع تایید بانک مرکزی نیز هست.

منصوری، همچنین خواستار اجرای سه طرح از رسته های پر اشتغال در استان ها ذیل برنامه های تکاپو تا پایان سال شد و از مدیران تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها خواست در سال آخر دولت، فعالیت های خود را به دقت مستند کنند و نظارت ها را دقیق انجام دهند.

۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۱۵

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید