اخبار

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: بازسازی کامل «مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی »

معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خبر داد: بازسازی کامل «مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی »
معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نهمین نشست هیئت امنای مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران گفت: مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی بازسازی کامل شده و آماه بهره برداری است.

 به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، «ابراهیم صادقی فر»، معاون فرهنگی و اجتماعی در نهمین نشست هیئت امنای مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران کشور که با حضور غلامرضا پناه، معاون توسعه مدیریت و منابع و سیدمصطفی هاشمی طبا عضو هیئت امنا برگزار شد، گفت: با دستور وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی، مجموعه شهید معتمدی پس از نیم قرن، با تلاش اداره کل امور ورزشی و مدیریت و کارکنان مجموعه به سرعت بازسازی شد و اکنون آماده بهره برداری است.

رئیس هیئت امنای مجموعه های ورزشی و تفریحی کارگران کشور با بیان اینکه هر چندکرونا تمامی فعالیت های ورزشی و مجموعه های ورزشی را تحت تاثیر خود قرار داده خاطر نشان کرد: همکاران ما از این فرصت برای بازسازی و تعمیر مجموعه ها از جمله اولین مجموعه ورزشی کارگری در تهران استفاده و این موقعیت را به فرصت تبدیل کردند .

صادقی فر گفت: ما از دو سال گذشته نیز « طرح استعدادیابی فرزندان کارگران» را در چند رشته ورزشی آغاز کردیم. در تعدادی از استانها استعدادیابی در رشته های کشتی و فوتبال و ورزش های رزمی در دستور قرار دادیم، که بعد از برطرف شدن شرایط کرونایی کشور این طرح را با جدیت پیگیری می کنیم.

حامد حاجی پور، مدیر مجموعه ورزشی کارگران شهید معتمدی نیز در این نشست گزارش مختصری از روند بازسازی این مجموعه ارائه کرد و گفت: بازسازی زمین چمن فوتبال،خانه کشتی، سالن اصلی، موتورخانه ها و استخر مجموعه و احداث اولین سالن رزمی استاندارد در ایران، در این ورزشگاه کهن انجام شده است.

۶ شهریور ۱۳۹۹ ۱۰:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید