اخبار

نشست هماهنگی تشکیل تعاونی های بسیج سازندگی با مسولین ناحیه مقاومت بسیج بهاباد برگزار شد

نشست هماهنگی تشکیل تعاونی های بسیج سازندگی با مسولین ناحیه مقاومت بسیج بهاباد برگزار شد
طرح‌های زودبازده و کوچک که پیچیدگی چندانی ندارد، عرصه مناسبی برای فعالیت جوانان بسیجی و تبدیل توانای‌های آن‌ها از بالقوه به بالفعل است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد: نشست هماهنگی تشکیل تعاونی های بسیج سازندگی با حضور مرتضی کارگر رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد و سعید  دهقان فرمانده ناحیه مقاومت بسیج آن شهرستان برگزار شد.

مرتضی کارگر رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بهاباد گفت: بسیج سازندگی از بدو تاسیس تعامل و همکاری همه‌جانبه‌ای را در راستای اجرای پروژه‌های عمرانی به ویژه در بخش کشاورزی و محرومیت‌زدایی داشته است.

وی بیان داشت: ساماندهی و تشکیل شرکت‌ها و تعاونی‌های بسیجیان یکی از برنامه‌های سازمان بسیج سازندگی استان است که به منظور استفاده از توانمندی اعضای بسیجی اجرایی می‌شود.

کارگر با اشاره به اینکه شناسایی استعدادها و متقاضیان بسیجی جهت تشکیل تعاونی از اهداف این نشست است خاطرنشان کرد: طرح‌های زودبازده و کوچک که پیچیدگی چندانی ندارد، عرصه مناسبی برای فعالیت جوانان بسیجی و تبدیل توانای‌های آن‌ها از بالقوه به بالفعل است.

وی برگزاری دوره آموزشی و توانمندسازی شغلی برای اعضاء تعاونی ها را از وظایف این اداره برشمرد و گفت: تلاش می کنیم در امر تشکیل تعاونی ها تسهیل وتسریع صورت بگیرد.

کارگر در پایان همکاری و هماهنگی در زمینه بازاریابی و فروش محصولات واحدهای تولیدی و برگزاری نمایشگاه را از برنامه های دیگر این اداره برشمرد.

۳۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۸:۱۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید