اخبار

اولین جلسه هماهنگی دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز برگزار شد

اولین جلسه هماهنگی دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز برگزار شد
با توجه به رویکرد جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، اولین نشست کاری سازمان های تابعه وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز: با توجه به رویکرد جدید اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان، اولین نشست کاری سازمان های تابعه وزارتخانه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز در محل سالن اجتماعات این اداره برگزار شد.

 در ابتدا این نشست دهقانی زاده رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز ضمن تبیین جایگاه و اهمیت خانواده بزرگ تعاون، کار و رفاه اجتماعی، در خصوص ارائه خدمات گوناگون و گسترده به کارگران، کارفرمایان و تعاونی ها سخن گفت.

وی فلسفه چنین نشستی را ارتقاء سطح تعاملات و همکاری دستگاهها زیرمجموعه وزات تعاون، کار و رفاه اجتماعی عنوان کرد و افزود: انجام هم افزایی و تشریک مساعی، ایجاد وحدت رویه در خدمت رسانی به جامعه هدف از اولویت های چنین نشستی است.

دهقانی زاده بر هماهنگی بیشتر بین اعضای این شورای جهت تشدید بازرسی های مشترک در خصوص پرداخت به موقع حقوق کارگران، رعایت قوانین ایمنی کار و حفاظت فنی و ... جهت جلوگیری از آسیب های جسمانی و جانی کارگران تاکید کرد.

در ادامه سایر اعضا نیز ضمن استقبال از تشکیل این شورا در شهرستان مهریز به طرح نقطه نظرات خود در خصوص افزایش هماهنگی و کیفیت خدمات ارائه شده به مردم پرداختند.

در پایان این نشست نیز مقرر گردید جلسات شورا به صورت منظم و به صورت فصلی و در صورت لزوم در موارد خاص به صورت موردی برگزار گردد.

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۲۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید