اخبار

تجلیل از جانفشانی و رشادت های آزاده و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس در حوزه کارگری شهرستان اردکان

تجلیل از جانفشانی و رشادت های آزاده و ایثارگر هشت سال دفاع مقدس در حوزه کارگری شهرستان اردکان
امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و ایثارگری جانبازان و آزادگان است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اردکان: به مناسبت 25 ذی الحجه روز بزرگداشت و تکریم بازنشستگان و همزمان با گرامیداشت 26 مرداد سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن عزیز اسلامی با حضور حجت الاسلام شاکر امام جمعه، شهابی زاد فرماندار، فتاحی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، عابدی رئیس کانون بازنشستگان و جمعی از مسئولین شهرستان اردکان از فداکاری های جواد علی عسکری پرسنل بازنشسته شهرداری اردکان و از ایثارگران و آزادگان سرافراز دوران جنگ تحمیلی و ۸ سال دفاع مقدس، تجلیل به عمل آمد.

فتاحی در این دیدار اظهار کرد: آزادگان با صبر و استقامت خود درس آزادگی را به ملت بزرگ ایران آموختند و با تحمل دردهای اسارت نمادهای صبر و بردباری جامعه اسلامی ایران هستند که برای صیانت و حراست از دین اسلام و آرمان‌های انقلاب تا پای جان ایستاده اند.

وی تصریح کرد: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و ایثارگری جانبازان و آزادگان است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

فتاحی ادامه داد: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

 

۲۶ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۱۲

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید