اخبار

اولین جلسه کارگاهی تشریح طرح ملی مشاغل خانگی در شهرستان بافق برگزار شد/ ایجاد فرصت اشتغال برای 300 نفر در مشاغل خانگی بافق

اولین جلسه کارگاهی تشریح طرح ملی مشاغل خانگی در شهرستان بافق برگزار شد/ ایجاد فرصت اشتغال برای 300 نفر در مشاغل خانگی بافق
با اجرای طرح مشاغل خانگی از ابتدای سال 90 تا امروز زمینه اشتغال حدود 300 نفر فراهم گردیده است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: اولین نشست کارگاهی تشریح طرح ملی مشاغل خانگی در شهرستان بافق برگزار شد.

فتاحی معاون برنامه ریزی فرمانداری شهرستان بافق ضمن تاکید بر اهمیت جایگاه مشاغل خرد در ایجاد اشتغال و توسعه آن گفت: نظارت به عنوان مهمترین رکن در پرداخت تسهیلات به ویژه تسهیلات مشاغل خانگی که به صورت قرض الحسنه می باشد، با ید مورد توجه قرار گیرد.

در این جلسه نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان نیز ضمن ارائه آماری از  صدور مجوز و میزان پرداختی در حوزه مشاغل خانگی شهرستان تصریح کرد: با اجرای طرح مشاغل خانگی از ابتدای سال 90 تا امروز زمینه اشتغال حدود 300 نفر فراهم گردیده است.

در ادامه اسلامی مدیر اجرایی طرح مشاغل خانگی جهاد دانشگاهی استان تاکید کرد: الگوی نوین طرح در سه فاز مطالعاتی، آموزشی و اتصال به بازار دنبال می شود.

وی ادامه داد: خروجی این کارگاهها نقشه راه شهرستان جهت توسعه مشاغل خانگی خواهد بود.

گفتنی است بخشی از این جلسه به بحث و تبادل نظر در خصوص ظرفیتهای توسعه مشاغل خانگی، موانع  توسعه مشاغل خانگی و ارائه دیدگاه های  وپیشنهاد های  مدیران و نمایندگان دستگاه های اجرائی مرتبط  با مشاغل خانگی اختصاص یافت .

۲۵ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۱۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید