اخبار

کسب رتبه عالی تیم‌های خودارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در کشور

کسب رتبه عالی تیم‌های خودارزیابی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی یزد در کشور
بر اساس اعلام نتایج ارزیابی عملکرد تیم های خود ارزیابی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها، این اداره کل با 90 امتیاز جزء 9 استانی قرار گرفت که موفق به کسب سطح عالی ارزیابی شده اند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: بر اساس اعلام نتایج ارزیابی عملکرد تیم های خود ارزیابی ادارات کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ها، این اداره کل با 90 امتیاز جزء 9 استانی قرار گرفت که  موفق به کسب سطح عالی ارزیابی شده اند.

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد ضمن قدردانی از مدیران ستادی و روسای شهرستانی گفت: دفتر مدیریت عملکرد وزارت متبوع، تیم‌های خود ارزیابی را براساس معیارهای تشکیل تیم‌های ارزیابی برابر شیوه‌نامه، تهیه برنامه زمانبندی از بازرسی‌های شهرستان‌ها، اجرای برنامه زمانبندی بازرسی‌ها، ارائه گزارش‌های بازرسی به واحد ارزیابی شونده، کیفیت گزارش‌ها و میزان انطباق با چک لیست، پیگیری گزارش‌های بازرسی و رفع نواقص و تهیه گزارش آسیب‌شناسی، مورد سطح‌بندی قرار داده است که در این راستا اداره کل استان یزد رتبه عالی را در سطح‌بندی تیم‌های خود ارزیابی کسب کرد.

وی افزود: تیم‌های خودارزیابی با هدف شناسایی نقاط قوت و رفع نقاط ضعف به منظور بهبود فرآیندها، افزایش بهره وری و جلب رضایت مردم و تکریم ارباب رجوع تشکیل می شوند و نقش مهمی از وظایف نظارت و بازرسی را به عهده دارند.

وی گفت: اجرای صحیح برنامه ها ، تدوین راهکارهای مناسب و نظارت و کنترل سه هدف اصلی در تیم های خود ارزیابی است که آنرا با جدیت خاصی دنبال می کنیم.

شایان ذکر است بر اساس ارزیابی انجام گرفته از طرف مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد وزارت تعاون،کار و رفاه اجتماعی و نتایج بعمل آمده تیم های خود ارزیابی، 9 استان در سطح عالی، 15 استان در سطح خوب و 7 استان در سطح متوسط و ضعیف قرار گرفتند.

۲۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۴۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید