اخبار

برگزاری اولین نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر

برگزاری اولین نشست شورای هماهنگی دستگاه های تابعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر
هدف از تشکیل این جلسه ارتقاء سطح تعاملات و همکاری دستگاهها، انجام هم افزایی و تشریک مساعی و ایجاد وحدت رویه در خدمت رسانی است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر: با توجه به تاکید ویژه سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر استفاده از ظرفیت های بالقوه شورای هماهنگی دستگاه های زیرمجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان های استان این جلسه در شهرستان اشکذر برگزار شد.

زارع رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان اشکذر هدف از تشکیل این جلسه را ارتقاء سطح تعاملات و همکاری دستگاهها، انجام هم افزایی و تشریک مساعی و ایجاد وحدت رویه در خدمت رسانی را  بیان کرد.

وی در ادامه در خصوص ماموریت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و شرح وظایف سازمانی و حفظ اشتغال و رفع موانع تولید، صیانت از نیروی کار، حمایت از جامعه کارگری و کارفرمایی، توسعه امنیت و آرامش، کاهش اعتراضات و همچنین رصد وضعیت حوزه های مختلف وزارتی در جهت نیل به اهداف و خدمت رسانی روزافزون به جامعه هدف مطرح نمود.

در ادامه روحی پناه، رئیس تامین اجتماعی شهرستان اشکذر از برگزاری این نشست استقبال کرد و گفت: تامین اجتماعی در راستای خدمت رسانی به جامعه کار و تلاش شهرستان پیشگام است.این نشست در جهت افزایش تشریک مساعی و ایجاد وحدت رویه در امور ضمن ارتقا و بهبود روند کار ادارات مذکور، باری را از دوش فرمانداری بر می دارد.

میرجلیلی رئیس فنی حرفه ای شهرستان اشکذر نیز خاطرنشان کرد: این سازمان از هر نظر آماده همکاری با اداره درخصوص مبحث آموزش و بهبود روند کار است.

فیاض بخش رئیس صندوق کارآفرینی امید نیز درخصوص تسهیلات سامانه کارا و مسائل و مشکلات مربوط به آن و همچنین وام مربوط به صنایع خرد روستایی مسائلی را مطرح نمود.

لازم به ذکر در این نشست مقرر شد این نشست به صورت فصلی برگزار شود. همچنین اعضای شورا از واحدهای صنعتی شهرستان به صورت مشترک بازدید  داشته و بر حسن اجرای قوانین در آنها نظارت داشته باشند.

اشکذر

۲۰ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۳:۵۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید