اخبار

اولین نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه برگزار شد/ وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از بزرگترین و اجتماعی ترین وزارت خانه هاست

اولین نشست شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه برگزار شد/ وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از بزرگترین و اجتماعی ترین وزارت خانه هاست
تعامل و همفکری در موضوعات و برنامه های مختلف و بهره گیری از توانمندیهای اعضا در این شورا می تواند باعث هم افزایی، هم فکری، رشد و بالندگی، ایجاد هماهنگی و انسجام بخشی در فعالیت های محوله هر یک از واحدهای تابعه و سیاستگذاری های وزارت متبوع و نهایتا ارائه خدمات بهتر به مردم توسط دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: در راستای تاکید عماد تشکری سرپرست تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان در راستای استفاده از ظرفیت های دستگاه های تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اولین جلسه شورای هماهنگی دستگاه های تابعه شهرستان ابرکوه برگزار شد.

این نشست با حضور ناصر زارع، رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی و رئیس شورای هماهنگی و سایر نمایندگان دستگاه های تابع وزارت و به میزبانی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی ابرکوه برگزار شد.

ناصر زارع رئیس شورای هماهنگی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه با بیان اینکه وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی از بزرگترین و اجتماعی ترین وزارت خانه هاست گفت: لازم است که تعامل و همکاری مفیدی بین ادارات مجموعه در جهت پیشبرد اهداف وزارت متبوع  وجود داشته باشد و اقدامات، فعالیتها و عملکرد آنها به صورت مناسب و گسترده ای در جامعه انعکاس داشته باشد و جامعه در جریان اقدامات این مجموعه قرار بگیرد.

وی ادامه داد: تعامل و همفکری در موضوعات و برنامه های مختلف و بهره گیری از توانمندیهای اعضا در این شورا می تواند باعث هم افزایی، هم فکری، رشد و بالندگی، ایجاد هماهنگی و انسجام بخشی در فعالیت های محوله هر یک از واحدهای تابعه و سیاستگذاری های وزارت متبوع و نهایتا ارائه خدمات بهتر به مردم توسط دستگاه های زیرمجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان شود.

رئیس شورای هماهنگی دستگاه های تابعه شهرستان ابرکوه با تبریک دهه امامت و ولایت و اعیاد قربان و غدیر خاطر نشان کرد: غدیر به عنوان الگویی مهم معیار زندگی و محور وحدت است و ابعاد این واقعه بزرگ و پیام خطیر آن باید به روشنی برای آحاد جامعه به خصوص نسل جوان تبیین شود.

وی در ادامه تصریح کرد: بمنظور برگزاری هرچه باشکوهتر جشن های دهه امامت و ولایت کلیه دستگاههای تابعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، برنامه ریزی و زمینه سازی لازم جهت گرامیداشت این اعیاد بزرگ به ویژه عید سعید غدیر خم را از طریق فضاسازی و استفاده از فضای مجازی در جهت رساندن پیام غدیر خم در دستور کار خود قرار دهند.

این مقام مسئول همچنین با اشاره به در پیش بودن 17 مرداد و روز خبرنگار اظهار داشت: خبرنگاران به راستی وجدان بیدار جامعه و تصویرگر زمان خویش هستند؛ چراکه همواره ارتقاء سطح آگاهی جامعه را دغدغه‌ اصلی خود دانسته و با انجام درست وظیفه خطیر و حساس خبرنگاری و اطلاع رسانی، در توسعه فرهنگی جامعه و بسترسازی پیشرفت همه جانبه کشور نقشی بی بدیل دارند.

گفتنی است در پایان جلسه پس از ارائه نظرات و خواسته های اعضاء، تصمیماتی در جهت پیشبرد اهداف و برنامه های مربوطه و پیگیری امور مشترک دستگاههای عضو و همچنین برگزاری هر چه بهتر مراسمات و ایام پیش رو اتخاذ گردید.

 

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید