اخبار

با همت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق:

نشست ساماندهی کارگران ساختمانی شهرستان بافق برگزار شد

نشست ساماندهی کارگران ساختمانی شهرستان بافق برگزار شد
بزودی مکانی در بلوار شهید بهشتی جهت جابه جائی کارگران ساختمانی از میدان زکات آماده سازی می شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: نشست هم اندیشی درمورد نرخ دستمزد کارگران ساختمانی در فرمانداری شهرستان بافق برگزار شد.

تفکری معاون سیاسی، امنیتی فرمانداری شهرستان بافق گفت: این جلسه پیرو درخواست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان برگزار شده تا با تبادل نظر و مساعدت دستگاههای مسئول در خصوص ساماندهی کارگران ساختمانی اقدامات مثمر ثمری انجام  گردد.

وی گفت: مساعدت شورای اسلامی و شهرداری در رابطه با اختصاص جایگاهی برای انتقال کارگران ساختمانی و همکاری اداره کار در تعیین دستمزد قانونی آنها باعث تسریع در انجام این موضوع و حل مشکلات پیش آمده خواهد بود.

در این جلسه نوروز زاده شهردار بافق ضمن تاکید بر اهمیت ساماندهی کارگران ساختمانی خاطرنشان کرد: بزودی مکانی در بلوار شهید بهشتی جهت جابه جائی کارگران ساختمانی از میدان زکات آماده سازی می شود.

در ادامه این جلسه نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ضمن تشکر از دستگاههای مرتبط و انجمن صنفی کارگران ساختمانی شهرستان گفت: با کنترل کارگران ساختمانی و ساماندهی آنها امکان رصد سلامت آنها و کنترل  آسیب های اجتماعی همواره وجود خواهد داشت.

وی ادامه داد: عدم تعیین نرخ قانونی و مصوب در شهرستان موجب تغییر مکرر نرخ  دستمزد کارگران ساختمانی در طول سال خواهد بود.

نوری شادکام در ادامه به آنالیز نرخ  حقوق و مزایای کارگران بر اساس مصوبه شورایعالی کار در سال 99 اشاره کرد و مقرر شد پس از طرح موضوع در شورای تامین شهرستان نرخ مصوب جهت اجرا ابلاغ گردد.

در این جلسه روسا و نمایندگان مرکز فنی و حرفه ای، نیروی انتظامی ،تامین اجتماعی ،صمت و انجمن صنفی کارگران ساختمانی  دیدگاههای خود را جهت ساماندهی هر چه بهتر کارگران ساختمانی در شهرستان مطرح نمودند.

۱۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۰:۱۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید