اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان:

کارفرمایان از فرصت تبصره 2 ماده 38 برای ایجاد شادابی و نشاط کارگران استفاده کنند+ گزارش تصویری

مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان یزد
امیدواریم تا پایان سال استخر مجموعه ورزشی کارگران این شهرستان راه اندازی شود. جهت تکمیل استخر مجموعه اردکان به حدود 30 میلیارد ریال منابع احتیاج است.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان از مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران بازدید کرد.

در این بازید که با حضور میروکیلی سرپرست مدیریت امور اجتماعی و آقایی رئیس مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران استان برگزار شد مسائل و مشکلاتی که به علت کرونا گریبانگیر این مجموعه شده است مورد بررسی قرار گرفت.

آقایی در ابتدای این نشست گفت:  از اسفندماه سال گذشته به علت شیوع ویروس کرونا و جهت حفظ و صیانت از سلامت شهروندان این مجموعه ها تعطیل شد و با بازگشایی اماکن ورزشی با دستور ستاد ملی مقابله با کرونا امکان ورزشی کارگران با حداقل حضور افراد به کار خود ادامه می دهد اما متاسفانه استخرهای آفتاب و مهتاب مرکز استان که با استقبال بسیاری خوبی از سوی همشهریان به خصوص در فصل تابستان روبرو می شد همچنان تعطیل است.

وی با بیان اینکه تعطیلی مجموعه های فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران در استان لطمات بسیار زیادی از لحاظ بودجه ای به ما وارد کرده است گفت: نیاز به هزینه هایی جهت نگهداری امکان ورزشی به خصوص استخرها داریم که باید در این زمینه تدابیر خاصی بیندیشیم.

آقایی سپس با اشاره به اینکه 11 مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی به مجموعه کار و تلاش و همشهریان در سطح استان خدمات ارائه می دهد گفت: امیدواریم تا پایان سال استخر مجموعه ورزشی کارگران شهرستان اردکان راه اندازی شود. جهت تکمیل استخر این مجموعه به حدود 30 میلیارد ریال منابع احتیاج است.

تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این جلسه پس از بازدید از بخش های مختلف مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران گفت: این مجموعه ها برای حفظ و سلامتی و ایجاد روحیه نشاط در مجموعه کار و تلاش استان ایجاد شده است.

وی گفت: طبق تبصره2 ماده 38 واحدهای تولیدی که به منظور ارتقاء مهارت و سلامت کارکنان خود بابت ایجاد، تکمیل، تجهیز، توسعه و نگهداری مراکز آموزشی و ورزشی و یا استفاده از امکانات سایر مراکز آموزشی و ورزشی و همچنین اجرای آموزش و ورزش هزینه نمایند با رعایت مفاد این دستورالعمل می توانند نسبت به ده درصد عوارض تا سقف هزینههای انجام شده، از سازمان مالیاتی درخواست تهاتر یا استرداد نمایند لذا کارفرمایان محترم از این فرصت استفاده کنند و در جهت حفظ شادابی، نشاط و روحیه کارگران در این ایام اقدام نمایند.

وی اضافه نمود: کارشناسان تعاون، کار و رفاه اجتماعی آمادگی دارند در این زمینه راهنمایی های لازم را به کارفرمایان ارائه دهند.

گفتنی است شهرستان های یزد، اردکان، میبد، تفت، مهریز، بافق و ابرکوه دارای مجموعه فرهنگی، ورزشی و رفاهی کارگران فعال می باشند.


مجموعه ورزشی 13
مجموعه ورزشی 12
مجموعه ورزشی 11
مجموعه ورزشی 10
مجموعه ورزشی 9
مجموعه ورزشی 8
مجموعه ورزشی 7
مجموعه ورزشی 6
مجموعه ورزشی 5
مجموعه ورزشی 4
مجموعه ورزشی 3
مجموعه ورزشی 2

 

مجموعه ورزشی 1

۹ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۱:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید