اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در نشست با روسای شهرستانی:

جلسات شورای هماهنگی دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان‌ها برگزار شود

برگزاری نشست هم اندیشی با روسای ادارات تعاون، کارو رفاه اجتماعی استان
ما باید با نیروهای پرتلاش تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرچه در چنته داریم به کار ببندیم و به ارائه خدمات بهتر و در شأن جامعه کار و تولید استان بپردازیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: نشست هم اندیشی تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد با روسای ادارات شهرستانی در سالن تلاش این اداره کل برگزار شد.

در این نشست هر کدام از رؤسای ادارات تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان های استان گزارشی از وضعیت موجود اداره و عملکرد بخش های مختلف را تشریح کردند.

از جمله مشکلات مطرح شده در این نشست کمبود وسیله نقلیه و نیرو، ساختمان نامناسب برخی از اداره ها، عدم کفاف بودجه های تخصیصی نسبت به هزینه های جاری شهرستان ها و ... بود.

همچنین نیاز آموزشی روسا به برخی از سامانه هایی مانند بیمه بیکاری، سامانه جامع روابط کار و ... از دیگر خواسته های روسای شهرستانی جهت هماهنگی هرچه بیشتر با کارشناسان حوزه های مختلف بود.

تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با بیان اینکه جلسات با روسا به صورت مداوم و مستمر برگزار می شود گفت: در ایام کرونا جلسات را ویدئوکنفرانسی و به صورت ماهیانه با یکی از روسای شهرستان به نمایندگی از دیگران برگزار خواهیم کرد تا از نزدیک در جریان مسائل و مشکلات آنها قرار بگیریم.

تشکری با اشاره به اینکه در سال جاری با کمبود مواجهه هستیم تصریح کرد: در حفظ  اموال و دارایی های ادارات باید کوشا باشیم و هزینه های خود را تا حد ممکن کاهش دهیم.

دیدار با روسای ادارات 4

وی با بیان اینکه حفظ کرامت انسانی و تعامل با همکاران از اولویت های کاریتان باشد، اضافه نمود: ما باید با نیروهای پرتلاش تعاون، کار و رفاه اجتماعی هرچه در چنته داریم به کار ببندیم و به ارائه خدمات بهتر و در شأن جامعه کار و تولید استان بپردازیم.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: روسای شهرستان، برگزاری جلسات شورای هماهنگی دستگاه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی در شهرستان را مد نظر قرار دهند و از ماه آینده برگزاری این نشست  را جهت هماهنگی و انسجام در ارائه خدمات در دستور کار خود قرار دهند.


دیدار با روسای ادارات 14
دیدار با روسای ادارات 13
دیدار با روسای ادارات 12
دیدار با روسای ادارات 11
دیدار با روسای ادارات 10
دیدار با روسای ادارات 9
دیدار با روسای ادارات 8
دیدار با روسای ادارات 7
دیدار با روسای ادارات 6

 

۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید