اخبار

نوری شادکام رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق:

توسعه سهم بخش تعاون در اقتصاد شهرستان بافق از اولویت های است

توسعه بخش تعاون در شهرستان بافق
یکی از اهداف تشکیل شرکت تعاونی توسعه و عمران آفتاب و آهن شهرستان بافق عضویت آحاد مردم در این تعاونی ها است.

 به گزارش روابط عمومی اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق: نشست کارگروه توسعه شهرستان بافق با حضور صباغیان نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، شاه حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان و تعدادی از روسای ادارات شهرستان برگزار شد.

علی اصغر نوری شادکام  رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان بافق در این نشست  یکی از ظرفیت هایی که در شهرستان مغفول مانده را توسعه بخش تعاون دانست و گفت: یکی از اهداف تشکیل شرکت تعاونی توسعه و  عمران آفتاب و آهن شهرستان بافق عضویت آحاد مردم در این تعاونی ها است.

وی مهمترین اولویت های مجموعه اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی شهرستان را تلاش جهت افزایش سهم بخش تعاون در شهرستان، کاهش آسیب های اجتماعی با اجرای طرح کاج، افزایش بازرسی از کارگاه ها به منظور  نظارت بر اجرای صحیح قانون کار، اجرای سامانه های جامع روابط کار، هوشمند تعاون و بیمه بیکاری برای کاهش مراجعات مردمی و حمایت از واحدهای آسیب دیده ناشی از کرونا  عنوان نمود.

نوری شادکام مهمترین مزیت شرکت تعاونی توسعه و عمران  شهرستان را ترک تشریفات برای ورود به مناقصات عنوان کرد واظهار داشت: این تعاونی محدودیتی در فعالیت ندارد و تمام جمعیت واجد شرایط شهرستان می توانند عضو و از درآمد آن  منتفع شوند

وی ادامه داد: اگر در آینده برنامه ای برای واگذاری معادن در شهرستان  باشد این تعاونی می تواند در موضوع  واگذاری معادن نیز ورود کند.

رئیس تعاون، کار و رفاه اجتماعی بافق اضافه نمود: اگر پرسنل شرکت ها، ادارات و معادن عضو این تعاونی شوند قطعاً هم سهم بخش تعاون و هم توان مالی شرکت افزایش خواهد یافت.

رئیس اداره تعاون،کار و رفاه اجتماعی شهرستان با اشاره به تشکیل اولین تعاونی سهامی عام در شهرستان نیز گفت:  این تعاونی همانند شرکت تعاونی توسعه  و عمران محدودیت فعالیت ندارد و حتی در آینده می تواند وارد بورس گردد.

۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۲۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید