اخبار

عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در جمع مدیریت های اداره کل:

به دنبال تغیییر عملکردها هستم نه تغییر مدیریت ها / مشکلات و نقایص اداره را در درون خود حل کنیم+ گزارش تصویری

به دنبال تغیییر عملکردها هستم نه تغییر مدیریت ها / مشکلات و نقایص اداره را در درون خود حل کنیم
مدیریت ها با تلاش مضاعف خود و همکاران‌شان در بخش های مختلف، بهترین خدمت رسانی را برای مراجعین رقم بزنند تا تکریم ارباب رجوع به معنی واقعی کلمه در خانواده تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان محقق شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: نشست عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با مدیریت های مختلف این اداره کل برگزار شد.

در  ابتدای این نشست هر کدام از مدیریت های تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برنامه ها و پیشنهادات خود را برای سال جاری و عملیاتی کردن آنها و به خصوص تحقق شعار سال بیان کردند.

تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز با بیان اینکه منکر تلاش های مدیران گذشته نیستم گفت: شفاف سازی در آمار و ارقام برای پیشبرد اهداف وزارت امری ضروری است. با شفاف سازی در آمار می توان برنامه ریزی بهتری انجام داد و نتیجه آن ارائه خدمات مناسب برای جامعه هدف ما که جامعه محترم کارفرمایی و کارگری هستند است.

تشکری

حفظ منافع کارفرما، مترادف است با حفظ سرمایه کارفرما که همان کارگران واحد تولیدی هستند

وی با تاکید بر اینکه از برنامه هایی که باید دنبال کنیم پایدار شدن اشتغال و امنیت شغلی کارگران است افزود: حفظ منافع کارفرما، مترادف است با حفظ سرمایه کارفرما که همان کارگران واحد تولیدی هستند.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان با تاکید بر اینکه با کمبود نیروی انسانی در مدیریت های مختلف روبرو هستیم تصریح کرد: از اهداف من تغییر عملکرد مدیریت هاست. به دنبال تغییر افراد نیستم. امیدوارم مدیریت ها نیز با تلاشی دوچندان پا به میدان کار و تلاش بگذارند.

لطفی

مشکلات و نقایص اداره را در درون خود حل کنیم

وی با بیان اینکه همه ما یک خانواده محسوب می شویم ادامه داد: مسائل، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات خود را در جمع خانواده مطرح نمایید تا در درون خودمان آنها را حل و فصل نماییم.

سرپرست تعاون، کار ورفاه اجتماعی استان اضافه نمود: مدیریت ها با تلاش مضاعف خود و همکاران‌شان در بخش های مختلف، بهترین خدمت رسانی را برای مراجعین رقم بزنند تا تکریم ارباب رجوع به معنی واقعی کلمه در خانواده تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان محقق شود.

تشکری با اشاره به اینکه به علت تحریم های ظالمانه با بودجه انقباضی شدیدی در سال جاری روبرو هستیم از مدیران این اداره کل خواست تا مصرف بودجه نهایت برنامه ریزی را داشته باشند.

تشکری و مدیریت ها


تشکری و مدیریت ها
تشکری و مدیریت ها
تشکری در جمع مدیریتها
۸ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۶:۴۶

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید