اخبار

معرفی برترین های مسابقات نقاشی هفته حجاب و عفاف ویژه فرزندان همکاران + اسامی برگزیدگان

معرفی برترین های مسابقات نقاشی هفته حجاب و عفاف ویژه فرزندان همکاران + اسامی برگزیدگان
در این مسابقه 52 نقاشی به مدیریت اجتماعی ارسال شد که 7 نقاشی به عنوان نقاشی برتر انتخاب شدکه در اولین فرصت هدایایی به رسم یادگار تقدیم برندگان می شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: برترین های مسابقه نقاشی «من+ خانواده ام» که ویژه فرزندان همکاران تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد معرفی شدند.

میروکیلی سرپرست مدیریت اجتماعی این اداره کل گفت: این اداره کل در هفته عفاف و حجاب برنامه های متنوعی در سطح استان و ادارات تابع شهرستانی و همچنین در کارگاه ها و واحدهای تولیدی و صنعتی، برنامه ریزی و اجرا نمود.

وی اضافه نمود: یکی از برنامه های برگزار شده مسابقه نقاشی ویژه فرزندان همکاران بود که در این هفته برگزار شد.

میروکیلی ادامه داد: در این مسابقه 52 نقاشی به مدیریت اجتماعی ارسال شد که 7 نقاشی به عنوان نقاشی برتر انتخاب شدکه در اولین فرصت هدایایی به رسم یادگار تقدیم برندگان می شود.

لازم به ذکر است در رده سنی خردسال(زیر 6سال) حدیث دهقان نفر اول و مهسا السادات مروستی زاده نفر دوم شدند. همچنین در رده سنی 7تا12 سال زهرا خوشنویس نفر اول و محمدصالح عابدی نفر دوم شدند. در رده سنی 13 تا 18 سال نیز احمد پورشمسی نفر اول و حسین آلنگ نفر دوم شد. جایزه ویژه مسابقه نیز به تینا آریانژاد (4 ساله) تعلق گرفت.

 

۳ اَمرداد ۱۳۹۹ ۲۰:۰۹

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید