اخبار

در مراسمی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی صورت گرفت؛

رونمایی از درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری و قرعه‌کشی جوایز طرح یاری

رونمایی از درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری و قرعه‌کشی جوایز طرح یاری
مراسم رونمایی از درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری و قرعه‌کشی جوایز طرح یاری روز سه شنبه، ۳۱ تیرماه سال جاری با حضور محمد شریعتمداری، وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اکبر افتخاری، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کشوری برگزار شد و پنج دستگاه خودروی برلیانس به پنج نفر از بازنشستگان کشوری که از تسهیلات طرح یاری استفاده کرده‌اند، اهدا شد.
به گزارش مرکز روابط عمومی وزارت تعاون ، کارو رفاه اجتماعی به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل صندوق بازنشستگی کشوری، در طرح یاری که با مشارکت صندوق بازنشستگی کشوری، بانک صادرات ایران و شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه به اجرا گذاشته شده است، سه نوبت در سال و در هر نوبت 12 میلیون ریال تسهیلات قرض‌الحسنه خرید کالا در اختیار بازنشستگان کشوری و وظیفه‌بگیران همسر تک ورثه قرار می‌گیرد تا کالاهای مورد نیاز خود را از 750 فروشگاه رفاه در سراسر کشور تهیه کنندو بازپرداخت تسهیلات با حداکثر یک ماه تنفس، در چهار قسط مساوی با کارمزد سالانه 2 درصد از محل حقوق بازنشستگان کسر می‌شود.
  بر اساس این گزارش ، در مرحله نخست این طرح که از اسفندماه 1398 تا پایان اردیبهشت 1399 به اجرا گذاشته شد، حدود 150 هزار نفر از بازنشستگان کشوری، جمعا کالاهایی به ارزش بیش از 160 میلیارد تومان از فروشگاه‌های رفاه خریداری کردند.
در مرحله دوم که از ابتدای مردادماه آغاز می‌شود و به مدت یک ماه ادامه دارد، 12 میلیون ریال تسهیلات دیگر در کارت حقوق بازنشستگان کشوری شارژ خواهد شد که استفاده از آن اختیاری بوده و بازنشستگان می‌توانند به هر میزان که مایل بودند، از این تسهیلات استفاده کنند.
در این  مراسم از درگاه خدمات الکترونیکی صندوق بازنشستگی کشوری به نشانی www.sabasrm.ir نیز رونمایی شد. این درگاه به منظور یکپارچه سازی سامانه های ارائه خدمت و ارتباط با ذی نفعان صندوق بازنشستگی راه اندازی شده و بازنشستگان می توانند برای دریافت آخرین اطلاعات از خدمات رفاهی و دسترسی به سامانه های برخط همچون فیش و حکم حقوق، نتایج وام ضروری و ... از این درگاه استفاده کنند.
 
۲ اَمرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید