اخبار

بازدید از واحد تولید ماسک بانوان کارآفرین شهرستان ابرکوه

تقدیر از بانوان کارآفرین شهرستان ابرکوه
در پرتو رعایت حجاب و التزام به عفاف، شخصیت انسانی زن حفظ و زمینه های رشد و تکامل زن و مرد در ابعاد مختلف فراهم می شود.

به گزارش روابط عمومی تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان ابرکوه: به مناسبت گرامیداشت هفته عفاف و حجاب از طرف اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی با همراهی امام جمعه شهرستان و موسسه مردم نهاد نیک اندیشان بشارت از واحد تولید ماسک بانوان کارآفرین بازدید به عمل آمد.

در این بازدید حجت الاسلام حسینی امام جمعه شهرستان ضمن اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم استفاده همگانی از ماسک، فعالیت بانوان را با وجود داشتن حجاب اسلامی و حجاب برتر ارزشمند دانست و افزود: در پرتو رعایت حجاب و التزام به عفاف، شخصیت انسانی زن حفظ و زمینه های رشد و تکامل زن و مرد در ابعاد مختلف فراهم می شود.

زارع رئیس اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی نیز با تاکید بر لزوم دعوت عملی جامعه به رعایت فرهنگ ایرانی - اسلامی عفاف و حجاب، اظهار کرد: بانوان محجبه ما در عرصه‌های مختلف علمی و سیاسی و اجتماعی دارای جایگاه هستند و به عنوان مصادیق عینی و برجسته فرهنگ عفاف و حجاب باید به جامعه معرفی شوند.

لازم به ذکر است در پایان این مراسم از از بانوان فعال در این واحد و همچنین همسران و فرزندان شهید فعال در کارگاه با اهدای هدیه معنوی و شاخه گل قدردانی و تجلیل به عمل آمد.

۳۱ تیر ۱۳۹۹ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید