اخبار

نشست جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان

نشست جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی با تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان
مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در دفتر عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انتصاب وی را به این سمت تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: مجید جوادیان زاده مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان با حضور در دفتر عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی، انتصاب وی را به این سمت تبریک گفت.
وی با همراهی برخی از معاونین حوزه های مختلف فرهنگ و ارشاد اسلامی در دفتر کار تشکری حضور یافت.
جوادیان زاده با بیان اینکه کرونا صدمات زیادی را به بخش های مختلف فرهنگی، هنری و رسانه ای استان وارد کرده است گفت: مجموعه های فرهنگی، هنری و رسانه ای استان نیاز به حمایت ویژه دارند. برخی از آموزشگاه هنری زیرمجموعه این اداره کل قادر به ثبت اطلاعات خود برای دریافت تسهیلات کرونا نیستند و مشکلات خاصی در این زمینه برای حوزه های تحت امر این اداره کل به وجود آمده است.
وی خواستار تعامل دو دستگاه برای حمایت هرچه بیشتر از فعالان حوزه رسانه ای، هنری و فرهنگی استان شد.
همچنین جوادیان زاده با اشاره به اینکه اعتبار کمی به مشاغل خانگی زیرمجموعه این اداره کل در سال های گذشته تخصیص یافته است گفت: امیدواریم با رویکرد تعاملی دو دستگاه بتوانیم اعتبارات بیشتری را به مشاغل خانگی این حوزه اختصاص دهیم.
وی گفت: رسته های مختلفی چون نرم افزار نویسی، برنامه نویسی و کسب و کارهای نوین نیز به زیرشاخه های فرهنگ و ارشاد اسلامی اضافه شده است که می طلبد جهت توسعه این نوع مشاغل نگاه ویژه ای توسط دستگاه های متولی استان صورت بگیرد.
تشکری سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی ضمن قدردانی از ابراز لطف جوادیان زاده و همکارانشان گفت: مجموعه تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان آمادگی کامل دارد تا بدون هرگونه تشریفات اداری بتواند باری از دوش اصحاب فرهنگ و رسانه استان با پرداخت تسهیلات دوران کرونا و ... بردارد.
۳۰ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۴

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید