اخبار

اعلام برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت هفته عفاف وحجاب

اعلام برنامه های اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد به مناسبت هفته عفاف وحجاب
عفاف و حجاب مختص یک جامعه و قشر خاص نیست، اگر عفاف درونی شود به دنبال آن حجاب خواهد آمد و عفاف یک تفکر، شان و منزلت است. حجاب هم برای خانمهاست و هم برای آقایان با تعابیر و تفاسیر متفاوت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد: اولین جلسه ستاد اجرایی عفاف و حجاب این اداره کل در سال جاری با حضور اعضاء در سالن تلاش برگزار شد.

ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان نیز در این نشست گفت: عفاف و حجاب مختص یک جامعه و قشر خاص نیست، اگر عفاف درونی شود به دنبال آن حجاب خواهد آمد و عفاف یک تفکر، شان و منزلت است. حجاب هم برای خانمهاست و هم برای آقایان با تعابیر و تفاسیر متفاوت.

وی در ادامه گفت: در راستای ایجاد پیوند بین جامعه کارگری و کارفرمایی و توسعه عفاف و حجاب در سطح واحدهای تولیدی از کارفرمایان خواسته شود از کارگران خانم یا آقایی که در عرصه رعایت عفاف و حجاب سرامد هستند تجلیل نمایند.

سیدامیرمیروکیلی سرپرست مدیریت اجتماعی در این نشست عنوان کرد: با توجه به قرار گرفتن در آستانه هفته عفاف و حجاب، اولین جلسه ستاد اجرایی عفاف و حجاب بمنظور ارائه پیشنهادات جهت گرامیداشت این هفته برگزار شد.

وی ادامه داد: با توجه به شرایط ویژه کنونی و شیوع بیماری کرونا برنامه ها به صورت مجازی و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

میروکیلی از برنامه های این اداره کل در هفته حجاب و عفاف را برگزاری نقاشی در بین فرزندان کارمند تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برشمرد و افزود: برگزاری دوه آموزشی با موضوع «نقش حجاب در حفظ حریم خانواده»، برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب در ستاد و واحدهای تولیدی و صنعتی، گفتگو با بانوان کارآفرین، بازدید از واحدهای تولیدی که بانوان مدیر و کارگران آن هستند از دیگر برنامه های این اداره کل در هفته حجاب و عفاف می باشد.

 

۲۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۰:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید