اخبار

بررسی اولویت های استان در طرح ملی تکاپو در نشست با مسئولین استانی و کشوری+ گزارش تصویری

در این نشست مقرر شد طرح ملی تکاپو در استان تمرکز خود را در رسته نساجی وپوشاک متمرکز کند و در فرصت باقی مانده تا پایان سال ضعف های استان در رسته نساجی و به خصوص پوشاک را مرتفع سازد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان یزد: نشست بررسی پروژه های تکاپو استان در سال جاری با حضور عظیمی معاون هماهنگی امور اقتصادی  استاندار، محمدحسین ریاحی مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی، تازیکی مدیراجرایی طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار (تکاپو)، مردفرد مدیر توسعه رسته پوشاک در طرح ملی تکاپو و برخی از مدیران استانی در سالن تلاش اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.

تازیکی در این نشست گفت: صنعت نساجی، کاشی و سرامیک، گردشگری و اشتغال فارغ التحصیلان از مواردیست که در طرح تکاپو مورد حمایت قرار می‌گیرند.

مدیر طرح ملی تکاپو اضافه نمود: طرح تکاپو یا طرح توسعه کسب و کار و اشتغال پایدار با هدف شناسایی و تمرکز بر کسب و کار‌های موجود در هر استان متناسب با مزیت‌های آن از ۴ سال قبل در کشور در حال اجراست.

تازیکی افزود: بر این اساس بیش از ۳۳ رسته فعالیت اولویت دار در کشور شناسایی شد که حمایت‌های لازم از این رسته‌ها از طریق اعطای تسهیلات، آموزش و بازاریابی انجام می‌شود.

وی افزود: در استان یزد نیز توسعه و حمایت از کسب و کار‌های مرتبط با صنعت نساجی، کاشی و سرامیک، گردشگری و اشتغال فارغ التحصیلان دانشگاهی از برنامه‌های طرح تکاپو است.

گفتنی است در این نشست مقرر شد طرح ملی تکاپو در استان تمرکز خود را فقط در رسته نساجی وپوشاک متمرکز کند و در فرصت باقی مانده این رسته ها را رونق ببخشد.

طرح ملی تکاپو 17
طرح ملی تکاپو 15
طرح ملی تکاپو 14
طرح ملی تکاپو 13
طرح ملی تکاپو 12
طرح ملی تکاپو 11
طرح ملی تکاپو 10
طرح ملی تکاپو 9
طرح ملی تکاپو 8
طرح ملی تکاپو 7
طرح ملی تکاپو 6


طرح ملی تکاپو 5
طرح ملی تکاپو 4
طرح ملی تکاپو 3
طرح ملی تکاپو 2

۱۷ تیر ۱۳۹۹ ۰۷:۲۷

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید