اخبار

محمد فتاحی اردکانی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان:

تأمین، حفظ و ارتقای سطح سلامت نیروی کار یکی از عوامل مهم رشد و ارتقای فن آوری و تولید است

تأمین، حفظ و ارتقای سطح سلامت نیروی کار یکی از عوامل مهم رشد و ارتقای فن آوری و تولید است
رشد و شکوفائی اقتصاد جامعه به نیروی ماهر و سالم کار بستگی دارد و این امر زمانی میسر خواهد شد که خدمات بهداشتی و تسهیلات مورد نیاز کارگاهی برای شاغلان در بالاترین سطح ممکن تأمین و ارائه گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی  شهرستان اردکان؛ اولین جلسه شورای هماهنگی خدمات بهداشتی بیمه شدگان شهرستان اردکان با حضور اعضای شورا برگزار شد.

محمد فتاحی اردکانی رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی اردکان توجه به سلامت کارگران و تلاش در جهت ارتقاء این مهم در واحدهای تولیدی در زمان شیوع ویروس کرونا را یکی از مهمترین اولویتهای برنامه های سالجاری عنوان کرد و افزود: تأمین، حفظ و ارتقای سطح سلامت نیروی کار علاوه بر اینکه یکی از ارزش های انسانی تلقی می شود، یکی از عوامل مهم رشد و ارتقای فن آوری و تولید است.

وی ادامه داد: رشد و شکوفائی اقتصاد جامعه به نیروی ماهر و سالم کار بستگی دارد و این امر زمانی میسر خواهد شد که خدمات بهداشتی و تسهیلات مورد نیاز کارگاهی برای شاغلان در بالاترین سطح ممکن تأمین و ارائه گردد.

فتاحی افزود: تامین بهداشت و حفاظت فردی مناسب برای کارگران، توجه لازم به خانه‌های بهداشت کارگری برای نظارت بر کارگاه‌ها و تامین وسایل حفاظت فردی از قبیل دستکش، ماسک، مواد ضدعفونی کننده مورد نیاز کارگران و همچنین رعایت فاصله گذاری اجتماعی واعمال دستورالعمل‌های بهداشتی جهت پیشگیری از شیوع ویروس کرونا در جامعه کار و تولید از سوی کارفرمایان را مهم دانست.

وی در ادامه بر همکاری و ایجاد هاهنگی در پیشبرد امور مربوط به بهداشت بیمه شدگان، پیگیری تأسیس خانه های بهداشت جدید در واحدهای مشمول و بازدید مستمر از خانه های بهداشت موجود شهرستان تأکید کرد و ابراز امیدواری کرد با هماهنگی و همراهی هم بتوانیم با مقابله اصولی با این ویروس، شادابی و نشاط را به جامعه کار و تولید به ارمغان بیاوریم.

 

۱۱ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۱۸

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید