اخبار

دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در شرکت سیمان تجارت مهریز برگزار شد

دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر در شرکت سیمان تجارت مهریز برگزار شد
در صورت اعتیاد شخص برخی از مسایل و آسیب ها را می توان با مراجعه به متخصص درمان کرد اما برخی موارد را تنها خانواده است که باید عزم خود را برای بهبود فرد بیمار به کار گیرد.

به گزارش روابط عمومی اداره تعاون،کار ور فاه اجتماعی شهرستان مهریز: همزمان با هفته مبارزه با مواد مخدر اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان مهریز با همکاری شرکت سیمان تجارت این شهرستان دوره آموزشی پیشگیری از اعتیاد و داشتن خانواده ای سالم، ویژه کارگران شرکت برگزار کرد.

مهدی احمدی مدرس پلیس مواد مخدر شهرستان یزد ضمن معرفی انواع مواد مخدر سنتی، صنعتی و آشنایی کارگران با مضرات آن اظهار داشت: اولین شرط مهم، نوع دوستی و علاقه مندی مرد به خانواده  است که از اعتیاد جلوگیری می نماید.

احمدی تاکید کرد: در صورت اعتیاد شخص برخی از مسایل و آسیب ها را می توان با مراجعه به متخصص درمان کرد اما برخی موارد را تنها خانواده است که باید عزم خود را برای بهبود فرد بیمار به کار گیرد.

وی افزود: با توجه به شناخت اعضای یک خانواده نسبت به یکدیگر، والدین اولین کسانی هستند که شخصیت فرزندان خود را فرم می‌بخشند و وضع و موقعیت اطفال در خانواده یکی از عوامل مهم و مؤثر در رشد شخصیت آنان است.

در پایان این نشست احمدی مدرس این دوره به پرسش های کارگران پاسخ و مشاوره های لازم را ارائه کرد.
۸ تیر ۱۳۹۹ ۱۳:۴۱

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید