اخبار

برگزاری کارگاه آموزشی سبک زندگی سالم در شرکت پارس شعاع تابای یزد/ تفاوت‌ها بین زوجین طبیعی است، مهم نحوه برخورد همسران با چالش‌هاست

برگزاری کارگاه آموزشی زندگی سالم
یکی از ابعاد مهم ازدواج، حفظ ارتباط مناسب با خانواده خود و همسر می‌باشد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان یزد: کارگاه آموزشی با موضوع «سبک زندگی سالم» در شرکت پارس شعاع تابا یزد برگزار گردید.

نادری مدرس این دوره که در جمع کارگران صحبت می کرد گفت: یکی از ابعاد مهم ازدواج، حفظ ارتباط مناسب با خانواده خود و همسر می‌باشد.

وی افزود: رعایت نکات همسرداری باعث پیشگیری از خیانت، طلاق عاطفی و ایجاد فضایی مناسب برای رشد فرزندان خواهد شد.

نادری با اشاره به اینکه هیچ وقت با هدف تغییر فرد مقابل، وارد رابطه ازدواج نشویید تاکید کرد: در خانه به درد و دل‌های همسرتان گوش دهید. به آنها احترام بگذارید و او را تحقیر نکنید.

وی ادامه داد: زوجین در مورد توقعات و انتظارات دو طرفه باید به توافق برسند. در بیان اختلافات و انتقاد‌ها از جملات کلی استفاده نکنند. لزومی ندارد همه مسائل زندگی خود را برای خانواده‌ها تعریف کنند.

نادری با بیان اینکه اختلاف در هر خانواده و رابطه ای پیش می‌آید خاطرنشان کرد: تفاوت‌ها بین زوجین طبیعی است، مهم نحوه برخورد همسران با چالش‌هاست.

وی یکی دیگر از نکاتی که خانواده باید آن را رعایت کند این طور عنوان نمود: در روز یا در هفته، زمان مشخصی را برای گفت و گو درباره مسائل و مشکلات و به اصطلاح درد دل کردن با همسرتان، اختصاص دهید.


۴ تیر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید