اخبار

دیدار شریعتمداری با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون

دیدار شریعتمداری با اعضای هیات مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون
وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی با اعضای هیئت مدیره انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون ایران دیدار و گفت وگو کرد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، محمد شریعتمداری، عصر امروز(27خرداد) برای دیدار با هنرمندان به دفتر انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون ایران رفت و با اعضای هیئت مدیره این انجمن به گفت و گو نشست.

عنایت بخشی، عزت الله رمضانی فر، کیانوش گرامی، محمد برسوزیان، امیر باران لویی، مجید لیاقت، بهارک توسلی، عباس محبوب و مصطفی انوش از جمله بازیگرانی هستند که در این جلسه با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی دیدار و گفت و گو کردند.

 در حاشیه این دیدار،عنایت بخشی، به نمایندگی از اعضای انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون ایران به برخی از مشکلات این صنف پرداخت و خواستار توجه بیشتر وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مسائل این حوزه شد.

شریعتمداری، پس از شنیدن سخنان اعضای هیئت مدیره و هنرمندان حاضر در جلسه، با طرح راهکارهای مختلف، نسبت به حل مشکلات و مسائل صنفی بازیگران قول مساعد داد.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به قوانین موجود در کشور برای حمایت از هنرمندان، گفت: مشاوران حقوقی و کسانی که با قوانین کار به خوبی آشنائی دارند می توانند در کنار هنرمندان عزیز کشورمان قرارگیرند و پیشنهادات مناسب قانونی را برای نحوه حمایت از آنان ارائه کنند.

در این دیدار، همچنین حاتم شاکرمی، معاون روابط کار وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، به صورت کارشناسی به بررسی مسائل صنفی هنرمندان سینما و تلویزیون پرداخت و درباره چگونگی حل مشکلات هنرمندان راهکارهای قانونی موجود را ارائه کرد.

انجمن صنفی بازیگران سینما و تلویزیون به عنوان یک نهاد صنفی از جمله تشکل های ثبت شده در وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی است.

 
۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ۱۲:۲۳

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید